5G- veselības apdraudējums

Nesen ziņās izlasiju par 5G iespējamo ietekmi uz cilvēka veselību. Vai kāds no Jums arī par šo ir aizdomājies? Jau tagad Rīgā vairākos rajonos dzīvokļi nav apdzivojumi dēļ tā ,ka tele,bites utt salikuši savas antenas uz jumta. Jūsu viedokļi? Vai savā mājā (privātmājā) iespējams uzstādīt iekārtu ,kura absorbē šos radioviļņus(Kāds gudrāks varbūt var piemest savus divus centus ar fiziskas zināšanām)?

Kā saprast šo tekstu: “Jau tagad Rīgā vairākos rajonos dzīvokļi nav apdzivojumi dēļ tā ,ka tele,bites utt salikuši savas antenas uz jumta.”? Kādā ziņā nav apdzīvojami? Smadzenes vārās? Mājdzīvniekiem spalvas izkrīt? :slight_smile:

1 Like

Rīga, Dreiliņos ir saceltas gadus atpakaļ tas daudzstavenes.Dzilnas iela ja nemaldos. Uz vienas mājas stūra (jumta) ir bites vai tele 2 antena. Enivej. Apakšā esošajā dzīvoklī īpašniekiem pasliktinājās veselības ,un pat bērns dabuja asins vēzi. Īpašnieki izsauca cilvēkus ,lai noņem rādījumus. Apdzīvot bīstami. Tāds bija secinājums.

Kā arī Zviedrijā strādājot tām iekārtām tuvumā nedrīkstēju uzturēties ilgak pwr par 20 minūtēm

Vai ir kāds raksts medijos par šo?

Ir gan :) Šodien folijcepurīšu brūvējums par 5G un beigtiem putniem izleca pats pirmais YouTube piedāvāto video sarakstā. Murgus ikdienā neskatos, kāds būs labi ar SEO pastrādājis. Grafiskais noformējums arī bija līmenī. Būs kāda tēmētā akcija pret 5G.
Raidītājiem atkarībā no jaudas un frekvences ir jau sen noteikti uzstādīšanas noteikumi, cik tālu no dzīvām būtnēm tiem jāatrodas. Frekvencēs ap 1 GHz un augstāk jaudai, kas varētu uzvārīt mājas iedzīvotājus, jābūt vnk nenormāli lielai. Mobilo sakaru bāzes stacijas nav militārie kosmosa radari, to antenas tieši uz leju un augšu arī staro daudz vājāk kā uz sāniem. Īsumā - no bāzes stacijas uz jumta kaitējums ir mazāks kā no bezvadu tīkla rūtera guļamistabā). Lielākoties koma un šausmas ir iedomu radītas. Ja kādam liekas, ka viņu apstaro, jāizsauc radiosakaru inspekcija un jāpārliecinās, kā ir.

2 Likes