5G viedtālrunis

O, jau parādās pirmie 5G viedtālruņi. Nooot! https://www.alibaba.com/product-detail/latest-5g-mobile-phone-online-shopping_60603405889.html

varēja jau uzreiz saukt par 6G. Tur pat kārtīgs 4G nav uz MT procesora :smiley:

[quote=Lapsinieks]Tur pat kārtīgs 4G nav uz MT procesora :smiley:
[/quote]

MT6753 ar astoņiem Cortex-A53 kodoliem vecajā revīzijā zvaigznes no debesīm nenes, bet es teiktu, nav tas sliktākais budžeta procis, ar visām pie mums nepieciešamajām LTE frekvencēm.
Tā paša laika Qualcomm Snapdragon 4xx un 2xx proči ir bremzīgāki.

Protams, tas neattaisno šī ķīniešu trešā ešelona ražotāju, kas cenšas savam izstrādājumam atrast noietu.

es ik pa laikam medīju dažādos ķīnas veikalos akcijas, kad var uztrāpīt kādu ķīnieti dabūt pa dešuku. zinu, ka tas kādam reāli ir izdevies. varētu sanākt labs rakstiņš ar nosaukumu “Īstais ķīnietis - kas tam vēderā” Bet nu vairāk par dešuku gan negribētos tam ziedot… [quote=wils_w][quote=Lapsinieks]Tur pat kārtīgs 4G nav uz MT procesora :smiley:
[/quote]

MT6753 ar astoņiem Cortex-A53 kodoliem vecajā revīzijā zvaigznes no debesīm nenes, bet es teiktu, nav tas sliktākais budžeta procis, ar visām pie mums nepieciešamajām LTE frekvencēm.
Tā paša laika Qualcomm Snapdragon 4xx un 2xx proči ir bremzīgāki.

Protams, tas neattaisno šī ķīniešu trešā ešelona ražotāju, kas cenšas savam izstrādājumam atrast noietu.[/quote]

UltraBudžeta segments (nodefinēsim to kā cenu līdz 50…60 eur) - ja neesi ar lodāmuru uz tu, ja nepatīk hieroglifi mājas lapās, un burtu salikums DIY ir tikai burtu salikums, turies no tiem pa gabalu. Neko vairāk par vilšanos tas nesniegs.

Budžeta klasē (es teiktu cenā līdz 150 eur) ir atrodami ļoti sakarīgi aparāti ikdienas vajadzībām.

Ja gribi izmēģināt MTK pročus darbībā un veiktspējā - izvēlies Meizu ražoto, jo Mediatek ir viens no Meizu akcionāriem.

tāpēc jau atruna - 10 rubļi. ne kapeikas vairāk es par tādiem sūdiem nedotu.

UltraBudžeta segments (nodefinēsim to kā cenu līdz 50…60 eur) - ja neesi ar lodāmuru uz tu, ja nepatīk hieroglifi mājas lapās, un burtu salikums DIY ir tikai burtu salikums, turies no tiem pa gabalu. Neko vairāk par vilšanos tas nesniegs.

Budžeta klasē (es teiktu cenā līdz 150 eur) ir atrodami ļoti sakarīgi aparāti ikdienas vajadzībām.

Ja gribi izmēģināt MTK pročus darbībā un veiktspējā - izvēlies Meizu ražoto, jo Mediatek ir viens no Meizu akcionāriem.[/quote]

Pēc specenes tas telefons uztur tikai 3G. Taču nosaukums pacieš visu. Ko tikai neizdarīsi, lai ievilktu potenciālos klientus savā lapā :slight_smile: Kā budžeta aparāts līdz 100 EUR kategorijā, ja nav svarīgi GPS ātrums/precizitāte un ātrs mobilais internets, ir lietojams.

Pēc specifikācijas šis telefons uztur 4G tīklu. Oficiālais nosaukums HomTom TH20 Pro. - http://www.homtom.cc/Product/ProductDetail?proId=19
HomTom ir sub-brends Doogee, kura jau labu laiku piedalās MWC Barselonā, piedevām ar plašu aģentu tīklu austrumeiropā.
Nosaukums tikai un vienīgi Alibaba pārdevēja pašiniciatīva.

Es teiktu, krietni labāks piedāvājums par mūsu pašu Just5.

Pēc lietotāju atsauksmēm no 4PDA esot nu tā plus problēmas ar mikrofonu. Labi, ka ir daudz atmiņas un liela baterija. Pārējais - kā jau budžetniekam ar MTK.