8-pin to 8-pin

Sveicināti,

Nepieciešams šāds vads https://steelseries.com/gaming-accessories/arctis-main-headset-cable

Iedomājos, ka varbūt derēs jebkurš 8pin to 8pin. Ir kādas idejas, kur dabūt? Mūsu interneta veikalos īsti neatrodu (varbūt nepareizajos meklēju). Aliexpress ir, bet nu tur mēnesis būs jāgaida. Oficiālais veikals par piegādi prasa vairāk, kā vada cena…

Kaķis pa nakti iznīcināja vadu, varbūt vēl var saglābt esošo, bet nu būs īsāks un vismaz 3 vietās jāstiķē kopā… :smiley:

laipni lūgts proprietāro aksesuāru pasaulē. veikalos nav un nebūs. steelseries ir miskastnieki, kas pelnījuši spērienu pa pakaļu.

nogriez pie bojātajām vietām un iestiķē pagarinātājposmu.

1 Like

Paldies @digitalk . Viņi paši jau tirgo savā veikalā, līdz ar to interesanti, ka citi veikali tālāk netirgo (vai vnk nav pieprasījums?). Es jau mierīgi paņemtu to vadu par 10 eur - nav nekas traks, tik tā piegādes maksa. Visādi citi vadi, usb lādētāji utt jau tāpat vienmēr kaut ko maksā. Un vispār labi, ka vads ir nomaināms. Bieži vien jau nomainīt vadu var tikai ar griešanu un lipināšanu kopā…

Kā biji domājis ar to pagarinātājposmu - atrast citu atbilstošu vadu un salikt kopā?

es sākumā paskatījos, kas tie par konektoriem, un sapratu, ka steelseries ir cūkas. neviens cits neražo kabeli ar UC-E6 konektoriem abos galos. UC-E6 ir/bija izplatīts foto un video kamerās, un otrā galā vienmēr ir USB-A, ko sprauž kompī. turklāt nav zināms, cik vadus steelseries izmanto, tāpēc 8pin-4pin->4pin-8pin kombinācija var arī nestrādāt. nestandarta kabelis, kas vajadzīgs tikai vienai firmai, veikalos parasti nestāv.

ar pagarinātāju es tieši to arī biju domājis, bet man tikko prātā ienāca “ģeniāla” doma. pārknieb kabeli bojātajā vietā un apskaties, cik vispār tam ir dzīslas? varbūt tikai 4-5, kas ir parasts USB. tad remonts pamatīgi atvieglosies.

1 Like