Aizeju no apple

Sakarā ar pāreju no ios uz Android, tirgoju savus gadžetus:
Apple iPhone 7 Plus 128 GB melns - pārdots.
Apple WATCH, series 3, 42mm, GPS 299€
Apple Airport express 50€
Ipad mini wifi cellular 32gb,
Modelis: md541hc/a - pārdots.

Visas iekārtas ļoti labā, var teikt ideālā stāvoklī. Iepakojumi un pilni komplekti! Iphone un Watch vēl ar LMT garantiju vismaz 12. mēneši katram.

0 Likes

es parasti izvairos no cenu kritizēšanas (bija forumā tāds Artanis, kuram vienmēr viss bija par dārgu, lai gan pats pirkt vai piedāvāt par zemāku cenu nebija spējīgs), bet gribu brīdināt potenciālos pircējus par
iPad mini 1st gen — tas lūznis ir tik novecojis, ka var kalpot tikai kā alus kausa paliktnis.

es tādu atjaunoju klientam — mikrolago uz pēdējā iOS 9, neiet neviena modernā aplikācija un tā kā AppStorē nav funkcijas atfiltrēt ar dzelzi savietojamos appus, tad atrast kaut ko strādājošu kļūs par hobiju garajiem ziemas vakariem.

sorry, Oskar, ja atdosi par 20, tad paņemtu tīri entomoloģiskas intereses pēc. nu varbūt kāds trakais mani pārsolīs — muzejam vai tīri dekorācijai pie sienas :D

2 Likes

Es joprojām izmantoju Ipad 2, kas ir kādus 9 gadus vecs - vēl pat lkm 2 paaudzes pirms mini :)
Galvenais netīšām neapdeitot :) Nu lab, izmantoju faktiski kā vnk spotify mašīnu + bērni pdf komiksus šad tad palasa…bet strādā - ir pielietojums :)

1 Like

Tēvs laukos veiksmīgi izmanto pašu pirmo ipad. Internetam, Facebook, spēlē šahu, runājas Skype ar mazmazbērniem un lasa elektroniskās grāmatas.
Runājot par manu ipad mini, tas tiek maz, bet joprojām izmantots ikdienā. Katram savas vajadzības, protams.

0 Likes

sainstalēts 5+ gadus atpakaļ protams turpina strādāt. vari intereses pēc noresetot un pamēģināt sainstalēt programmas no jauna akounta, kā to darīs jaunais īpašnieks ;)

1 Like