"Aizliegtais paņēmiens" par kriptovalūtām

Šovakar plkst. 19:30 jāslēdz iekšā TV kaste un jāgriež uz LTV1 vilni. Raidījumā “Aizliegtais paņēmiens” runās par kriptovalūtām. Raidījuma anotācija izskatās ļoti interesanta: “Bitkoini, Litekoini, Dash, Monero, - nākotnes nauda vai ātras peļņas sērga, kas pārņēmusi pasauli un arī Latviju? Solītie procenti lielāki nekā savulaik Bankā Baltija… Kas ir maineri, kāpēc cilvēki piekrauj dzīvokļus pilnus ar datoriem? Operācija “Kriptovalūtas drudzis”. Ieguvumi un riski. Aizliegtais paņēmiens, pirmdien 19.30. LTV1”.

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/22.01.2018-aizliegtais-panemiens.-operacija-kriptovalutas-drudzis.id115839/

Bija tīri labs raidījums. Man tikai pietrūka VID komentāra par nodokļiem. Noskaties, kad būs ieraksts.

Nu mana bilde ir no VID, bet tavs teksts no “viena tante teica” :slight_smile: Raidījumā gan bija kāda kriptovalūtu veiksminieka komentārs, ka VID paši nesaprot, cik no viņa naudas grib noplēst nodokļos. Ka, redz, katram VID darbiniekam savs skatījums uz šo situāciju.

Jā, kaut kas tāds bija. Viņš ir tik leģendārs? Rakstījis esot, ka tagad viņam vienas klapatas. Kaut kādi vecie bandīt-draugi uzradušies, kas arī grib viņam atņemt bitkoinus :slight_smile:

biju šodien pie viena datorurķa un skatos - šim tur stāv tāda kaste ar … (galīgi šitajā neorientējos) karoče - džeks kaut ko rok. esot nopircis 6 (kaut ko, dabūjis riktīgi pa lēto) pa 1200. elektrība mēnesī ap 100 un sarokot +/- 500 eiras (bet ne bitkoinos, minēja kādu citu figņu). Kā viņš teica man (rus) rēķini pats…

tāds sauss legit stāsts

jā, iespējams, ka drusku pārspīlē (kā jau cilvēkiem patīk); iespējams tā attiecība bija cenu pīķa laikā pirms +/-
mēneša[quote=Artanis]ANTminer, no BTC pārkonfigurēts kādam citam altcoin, visticamāk. Tikai interesanti, ko īsti rok pašlaik. Attiecība 100/500 starp elektrību/ienākumu tāda aizdomīgi laba izklausās.[/quote]

https://twitter.com/twitter/statuses/956267218102308865