Aizmirsta parole iPhone

Pirms brīža piezvanīja radu meitene un raudāja par aizmirstu ciparu paroli iPhone 5S. Esot nomainījusi paroles numuru un veiksmīgi aizmirsusi. Telefona resets caur iTunes neizdodas - pēc brīža beidzās ar Unknown Error 3004. Darbnīcā par atbloķēšanu prasot 15 eiro. Ātrumā paskatījos, ka gļuka numurs nozīmējot nesavietojamu iTunes. Ko ar šādu sviestu darīt? meklēt ar Win10 un 5S aifonu savietojamu iTunes (kur tādu vēl var atrast?) vai sūtīt pie vecākiem pēc $$$?

Skaidrs. Es tur šovakar kauties ar āboliem tāpat vairs nebraukšu. Ātrais jautājums - kur Rīgā rīt pēcpusdienas laika iegrauzto verķi var atjaunot pieejamā darba kārtībā? Iesēņoto selfiju un plerkšķu saglabāšana nav būtiska.

P.S. Es radus jau vvz cik reizes brīdināju par šādu iznākumu, ja nesaglabās paroles un kodus. Būs viņiem par mācību :stuck_out_tongue:

Matīsa 30 atrodas http://www.mobilemonsters.lv/ - vai viņi?

Kāpēc parole pirksta vietā? Ja es būtu telefona lietotāja, tad zinātu. Īsais stāsts - esot aizdevusi telefonu klasesbiedrenei un pēc tam drošs paliek drošs, nomainījusi paroli… Par to es ar viņu vēl rīt aprunāšos.

viņi. labs darbs, adekvātas atbildes un cenas.

vai tad aifonam nav kā pie cilvēkiem - ja aizmirsi pinkodu un nogriezts pirksts vēl paliek konts/logins/parole?[quote=Krotow]Pirms brīža piezvanīja radu meitene un raudāja par aizmirstu ciparu paroli iPhone 5S. Esot nomainījusi paroles numuru un veiksmīgi aizmirsusi. Telefona resets caur iTunes neizdodas - pēc brīža beidzās ar Unknown Error 3004. Darbnīcā par atbloķēšanu prasot 15 eiro. Ātrumā paskatījos, ka gļuka numurs nozīmējot nesavietojamu iTunes. Ko ar šādu sviestu darīt? meklēt ar Win10 un 5S aifonu savietojamu iTunes (kur tādu vēl var atrast?) vai sūtīt pie vecākiem pēc $$$?[/quote]

Aizvedu nobloķēto iegrauzli uz Matīsa 30. Pēc 2h saņēmu atpakaļ svaigu un ejošu. Pat pirkstu nospiedumi bija notīrīti. Skāde - 17 eiro. Visiem paldies par ieteikumu :slight_smile:

Vispār DFU mode 5 iphonam ir ar Home + Sleep/wake līdz nodziest ekrāns, tad atlaist abas un uzreiz turēt Home līdz parādās Connect to iTunes ikona telefona ekrānā. Tad iTunes softs noteikti gribēs vilkt firmwāri (~2Gb) un 10min restore. Varbūt būtu ietaupījis :wink:
*Iphone 7 Home pogas vietā jāizmanto Volume down

Toreiz telefonu vajadzēja dabūt pie dzīvības līdz nākamās dienas vakaram un pašam ņemties un interesēties dēļ darba nebija laika. Taču paldies - piefiksēšu nākotnei.