Amigo pievienojas LMT

Man e-pastā šodien iekrita ziņa:

SVARĪGA ZIŅA - AMIGO PIEVIENOJAS LMT
…seko mārketinga teksts par tēmu “Kāpēc tas ir labi”…
Ņemot vērā Jūsu pakalpojumu lietošanas paradumus, kopā ar LMT esam izstrādājuši īpašu piedāvājumu, kas Jums stāsies spēkā šī gada 1. jūnijā.
Pieslēguma numuram **** būs BRĪVĪBA par īpašu maksu 7.99 €/mēn. (standarta maksa - 12.90 €/mēn.) un iekļauts interneta apjoms (200 MB) bez papildu maksas.

Nu jā, tas jau bija gaidāms - LMT vienkārši apnika uzturēt Amigo zīmolu kā atsevišķu struktūrvienību.
Maksas ziņā man principā nekas nemainās, tomēr jūtos mazliet nedrošāk, jo LMT vienā brīdī var pateikt, ka viņiem apnika tas “īpašais bijušo Amigo klientu tarifs”, kurš pie tam vēl nav atsevišķi, bet pabāzts zem esoša tarifa ar daudz augstāku maksu.

Reiz jau aizbēgu no LMT uz Amigo, jo man bija ļoti pievilcīgs viens no Amigo tarifiem. Tagad nu kā “pazudušais dēls” tikšu atvests atpakaļ LMT mājās :grin:

Mjā, pagaidām īsti nezinu, ko no šī var vai vajag secināt. Ko jūs par to visu pasākumu domājat?

1 Like

Par šo LMT paziņoja jau pagājušā gada nogalē: https://www.tvnet.lv/6477500/latvijas-mobilais-telefons-pievieno-sev-meitas-uznemumu-zetcom

Acīmredzot, tagad nu būs pienākusi galējā fāze, kad process sāk skart klientus.

Būs gan jānoskaidro (jāpajautā šiem), ko darīt ar automātisko bankas maksājumu, ja jau konta numurs mainīsies - vai Swedbankā atcelsies automātiski un būs jāveido jauns e-rēķina līgums, vai arī šie paši kaut kā gudri pārmigrēs.

Man arī kaut kā ta iznāca. Rakstīju par to šeit. Tāpat nav skaidrs.