Android 7 un notifikāciju panelis aizslēgtā ekrānā

Nupat pamanīju baigo štelli - paņemu savu P9 ar aizslēgtu ekrānu, pavelku uz leju notifikāciju paneli un varu izslēgt ārā visu ko vēlos. vai ieslēgt lidmašīnas režīmu. Varu paņemt kāda cita telefonu un iekrenķēt. Tas huaweja gļuks vai visiem nugatiem tā ir?

Ja ir PIN un fingerprints, tad neko neļauj. Vismaz ne uz Moto Z.

nu vot. P9 ar Nugatu ļauj. ar visu pin un fingerprintu.

Droši vien nomudījušies ar savu UI. Bet vispār aizdomīgi, jo jau kopš 6.0 Marshmallow visa drošība, arī fingerprints, jau ir iekš Android, nevis kā ražotāju fīča.

vakar palūkojos ģimenes ierīcēs - gan P8lite gan P9lite tā NEDARA. Manuprāt, tas ir nopietns gļuks![quote=Artis]Droši vien nomudījušies ar savu UI. Bet vispār aizdomīgi, jo jau kopš 6.0 Marshmallow visa drošība, arī fingerprints, jau ir iekš Android, nevis kā ražotāju fīča.[/quote]

Savam Huaweijam slēgtajā režīmā paturot ilgāk power pogu, arī piekļūstu klāt četrām izvēlēnm – Airplane mode, Sound, Restart, Power off. Taču pārējās lietas prasa pin/finger.

Nugats? Uz kura aparāta?

Nova, ar 6. nevis 7. Androīdu.

Zini kā ir? Tikko pačekoju uz kolēģa Xperia Z5, tam arī var nobīdīt lejā augšējo izvēlni apskatīšanai, bet neko nevar izdarīt. Visam prasa fingerprintu.

nu vot. huawejam var i nobīdīt, i visu izrubīt. slinkums likt video. [quote=Artis]Zini kā ir? Tikko pačekoju uz kolēģa Xperia Z5, tam arī var nobīdīt lejā augšējo izvēlni apskatīšanai, bet neko nevar izdarīt. Visam prasa fingerprintu.[/quote]