Android aplikācijas uz LG WebOS televizora

Sveiki,

Sanāca tā, ka Lattelecom darbinieks nedaudz ‘piečakarēja’ ģimenes locekli - ieteica pirkt LG televizoru, sasolot, ka uz attiecīgā LG televizora būs pieejama Shortcut aplikācija, caur kuru skatīties Shortcut pieejamo saturu. Kā zināms, LG smart TV ir WebOS operētājsistēma (nevis Android), kur Shortcut nav pieejams.

Iedomājos, ka alternatīva varētu būt kāda televizorā spraužamā kastīte, caur kuru var palaist android aplikācijas un tajās pieejamo saturu - varbūt variet kaut ko ieteikt? Ik pa laikam uzmetu aci Kursors.lv, bet man šķiet, ka tieši šādu produktu apskatus/aprakstus šeit redzējis neesmu, tāpēc ļoti interesē jūsu pieredze un ieteikumi.

Paldies!

Nē. Neviens Tevi nepiečakarēja. LG smartOS ir shortkata aplikācija - nupat ieslēdzu - ir. Nav defoltā uzinstalēta, ieej LG store un instalē!

Tev gadījumā nav UHD TV? Mūsu gadījumā televizors ir FHD, nevis UHD, un Lattelecom darbinieks esot minējis, ka Shortcut aplikācija esot pieejama tikai UHD TV… Jebkurā gadījumā - paldies, vakarā pateikšu, lai pārbauda.

nu jā, uhd.

Kamēr pārbaudu, vai Shortcut aplikācija patiešām nav pieejama uz konkrētā FHD televizora - varbūt ir kāds, kuram ir pieredze ar t.s. Android TV Box?

Vakar pārbaudīju savam 2 gadus vecajam LG UHD (turklāt ‘resnā gala’ modelim) pieejamās aplikācijas un konstatēju, ka arī man nav pieejams Shortcut. Līdz televizoram, par kuru (un kura dēļ) uzsāku diskusiju, vakar netiku, bet pieļauju, ka situācija varētu būt līdzīga. Dīvaini, ka tā.

Uzprasīju Lattelecom un viņi atbildēja šādi: Shortcut app pieejams uz LG tv ar WebOS 3+, taču pieredze rāda, ka arī ne visiem (šobrīd izskatās, ka uz visiem UHD tv, bet šo nekādi nevaram ietekmēt, tas jājautā LG, kāpēc tā). Varam vien ieteikt atjaunināt OS versiju un cerēt uz labāko :slight_smile:

Paldies par apvaicāšanos! WebOS versija ir pati jaunākā (vismaz TV nevienu update neatrod un nepiedāvā), bet aplikāciju tāpat neatrodu… Varbūt ar laiku :frowning:

Man tāds nopirkās tieši dēļ tā, ka nezināju kur skatīties MMA cīņas (man kā baltcom klientam nepatīt to piedāvātie kanāli, šķiet tur mērķu auditorija ir krievi).
TV Kaste ir laba štelle, bet jāzin, ko tieši, kurā laikā un kurā kanālā grib skatīties savu raidījumu, jo pārāk daudz kanālu un nav programmas - liekas liela miskaste (vairāk kā 80 sporta kanāli utml.), kanāli ir gan sūdīgā, gan normālā kvalitāte. Kautko var arī uzinztalēt, bet tajā brīdī, kad nopirku, tad shortcut nesanāca atrast. Lielākoties tv kaste mētājās atvilknē, līdz brīdim, kad parādās kas interesants, ko LV netranslē.

ja kautkas vispār tiek kaut kur raidīts, tad var sameklēt te www.smotrisport.com

Man tāds nopirkās tieši dēļ tā, ka nezināju kur skatīties MMA cīņas (man kā baltcom klientam nepatīt to piedāvātie kanāli, šķiet tur mērķu auditorija ir krievi).
TV Kaste ir laba štelle, bet jāzin, ko tieši, kurā laikā un kurā kanālā grib skatīties savu raidījumu, jo pārāk daudz kanālu un nav programmas - liekas liela miskaste (vairāk kā 80 sporta kanāli utml.), kanāli ir gan sūdīgā, gan normālā kvalitāte. Kautko var arī uzinztalēt, bet tajā brīdī, kad nopirku, tad shortcut nesanāca atrast. Lielākoties tv kaste mētājās atvilknē, līdz brīdim, kad parādās kas interesants, ko LV netranslē.[/quote]

TV Kaste ir laba štelle, bet jāzin, ko tieši, kurā laikā un kurā kanālā grib skatīties savu raidījumu, jo pārāk daudz kanālu un nav programmas - liekas liela miskaste (vairāk kā 80 sporta kanāli utml.), kanāli ir gan sūdīgā, gan normālā kvalitāte. Kautko var arī uzinztalēt, bet tajā brīdī, kad nopirku, tad shortcut nesanāca atrast. Lielākoties tv kaste mētājās atvilknē, līdz brīdim, kad parādās kas interesants, ko LV netranslē.[/quote]

Bet vispār taču ir pieejams Google Play Store ar +/- visām Google Play Store pieejamajām aplikācijām? :slight_smile:

Iemet linku kur nokačāji - interesē, kur var dabūt shortcut, kuru uzliki uz sava WebOS.

kāds links, kāda kačāšana? webos ir store - tur arī viss atrodās, ja ir pieejams.

Iemet linku kur nokačāji - interesē, kur var dabūt shortcut, kuru uzliki uz sava WebOS.[/quote]

Secinājums - LG pamatīgi pieklibo atbalsta nodrošināšana saviem televizoriem. Pilnīgi godīgi runājot, man nav saprotams ne tas, kā var (1) nenodrošināt aktuālo aplikāciju pieejamību mazāk nekā divus gadus vecam ‘augstā gala’ (4K, 8. sērija) televizoram, un tāpat nav skaidrs, kā var (2) nenodrošināt aktuālo aplikāciju pieejamību tikko izdotam, bet pāris pakāpienus zemāka līmeņa televizoram.

Saprastu, ja trīs gadus vecam hlamam (lasi - visvienkāršākajam modelim) tas nebūtu pieejams… Žēl.

domāju, ka tam nav nekāda sakara ar LG - tikai un vienīgi ar aplikācijas izstrādātāju. [quote=Krish]Secinājums - LG pamatīgi pieklibo atbalsta nodrošināšana saviem televizoriem. Pilnīgi godīgi runājot, man nav saprotams ne tas, kā var (1) nenodrošināt aktuālo aplikāciju pieejamību mazāk nekā divus gadus vecam ‘augstā gala’ (4K, 8. sērija) televizoram, un tāpat nav skaidrs, kā var (2) nenodrošināt aktuālo aplikāciju pieejamību tikko izdotam, bet pāris pakāpienus zemāka līmeņa televizoram.

Saprastu, ja trīs gadus vecam hlamam (lasi - visvienkāršākajam modelim) tas nebūtu pieejams… Žēl.[/quote]

Joptvai… raksti sūdzību lattelecom.Darbinieks nebija uzdevumu augstumos ,un ‘‘iesmērēja’’ klietntam nelietojamu preci.

[quote=Lapsinieks]domāju, ka tam nav nekāda sakara ar LG - tikai un vienīgi ar aplikācijas izstrādātāju. [quote=Krish]Secinājums - LG pamatīgi pieklibo atbalsta nodrošināšana saviem televizoriem. Pilnīgi godīgi runājot, man nav saprotams ne tas, kā var (1) nenodrošināt aktuālo aplikāciju pieejamību mazāk nekā divus gadus vecam ‘augstā gala’ (4K, 8. sērija) televizoram, un tāpat nav skaidrs, kā var (2) nenodrošināt aktuālo aplikāciju pieejamību tikko izdotam, bet pāris pakāpienus zemāka līmeņa televizoram.

Saprastu, ja trīs gadus vecam hlamam (lasi - visvienkāršākajam modelim) tas nebūtu pieejams… Žēl.[/quote][/quote]

Es ar domāju, ka par to jāparūpējas shortcut izstrādātājam - jautājums vai viņiem atmaksājās tērēt resursus priekš WebOS lietotājiem, var jau būt, ka tādu ir daudz - varbūt jāuzraksta viņiem ieteikums par šo.

[quote=Krish]Sveiki,

Sanāca tā, ka Lattelecom darbinieks nedaudz ‘piečakarēja’ ģimenes locekli - ieteica pirkt LG televizoru, sasolot, ka uz attiecīgā LG televizora būs pieejama Shortcut aplikācija, caur kuru skatīties Shortcut pieejamo saturu. Kā zināms, LG smart TV ir WebOS operētājsistēma (nevis Android), kur Shortcut nav pieejams.

Iedomājos, ka alternatīva varētu būt kāda televizorā spraužamā kastīte, caur kuru var palaist android aplikācijas un tajās pieejamo saturu - varbūt variet kaut ko ieteikt? Ik pa laikam uzmetu aci Kursors.lv, bet man šķiet, ka tieši šādu produktu apskatus/aprakstus šeit redzējis neesmu, tāpēc ļoti interesē jūsu pieredze un ieteikumi.

Paldies![/quote]

Starpcitu, nesen, man lattelecom darbiniece pastāstīja, ka viņi piedāvā shortcut box, ko pieslēdz pie TV, tur tikai nav visi kanāli - tādi, kā LNT, TV3, TV3+, TV6 (varbūt kādu piemirsu).

Pamēģināju uzinstalēt uz sava TV Box (android) shortcut app - sanāca. Var arī tad pie sava LG (man arī ir tāds LG ar WebOS) slēgt to TV BOX un instalēt tur virsū - papildus iekārta, protams, nozīmē paildus pulti un sava veida ‘ērtības’.

[quote=Lapsinieks]ja kautkas vispār tiek kaut kur raidīts, tad var sameklēt te www.smotrisport.com

TV Kaste ir laba štelle, bet jāzin, ko tieši, kurā laikā un kurā kanālā grib skatīties savu raidījumu, jo pārāk daudz kanālu un nav programmas - liekas liela miskaste (vairāk kā 80 sporta kanāli utml.), kanāli ir gan sūdīgā, gan normālā kvalitāte. Kautko var arī uzinztalēt, bet tajā brīdī, kad nopirku, tad shortcut nesanāca atrast. Lielākoties tv kaste mētājās atvilknē, līdz brīdim, kad parādās kas interesants, ko LV netranslē.[/quote][/quote]

Saites ir laba lieta, bet tajās skatos, ja to daru uz datora, bet paldies par saiti, centīšos atcerēties :slight_smile:

Bet vispār taču ir pieejams Google Play Store ar +/- visām Google Play Store pieejamajām aplikācijām? :)[/quote]

Tā ir, bet šeit problēma ir ar ‘shortcut’ uz WebOS, Google Play piedāvā Anroid ‘shortcut’.