Android Auto Latvijā

Oficiāli Latvijā Android Auto vēl nav pieejams, tomēr, ja izdodas uz telefona dabūt Android Auto lietotni, tad viss daudz maz darbojas. Problēma gan ir tāda, ka Google Play lietotņu veikals kontrolē no kuras valsts vēlamies uzstādīt kādas lietotnes un Latvijā šobrīd nevaram oficiāli uzstādīt Android Auto. Ja mums ir pieeja citiem reģioniem, viss sanāk.

Ja kāds grib ātrāk tikt pie Android Auto un notestēt ar savu modīgo auto, pie APK uzstādīšanas faila var tikt te: https://www.dropbox.com/s/c7eske6lkb2sfus/Android%20Auto.apk?dl=0

Kaut kā tikai ar otro reizi ielādēja telefona grāmatiņu. Wacaps nerādās. Kad sāk rakstīt t.nr. tad nerāda sameklēto nr. var jau būt tāpēc, ka ekrāns par mazu.

Kas par auto? Man ir sajūta, ka Android Auto lietošanas pieredzi lielā mērā ietekmē arī auto puses dzelzis. Esmu dzirdējis, ka uz noteiktiem auto tas darbojas ļoti labi (VW, ja nemaldos), bet mana pieredze ar Opel auto nebija tik laba - šis tas neielādējās laicīgi (Spotify) un bija visādas bremzes nevietā un nelaikā.

Kāds vēl auto? :D Uz Xperia palaidu :) Sen esmu sapņojis par ērtu auto režīmu, kur burti ir lieli, atbildēt var ātri un piezvanīt tik pat ātri. Neliecoties klāt pie statīva un nesasprindzinot bojāto redzi :D