Android Auto Latvijā

Oficiāli Latvijā Android Auto vēl nav pieejams, tomēr, ja izdodas uz telefona dabūt Android Auto lietotni, tad viss daudz maz darbojas. Problēma gan ir tāda, ka Google Play lietotņu veikals kontrolē no kuras valsts vēlamies uzstādīt kādas lietotnes un Latvijā šobrīd nevaram oficiāli uzstādīt Android Auto. Ja mums ir pieeja citiem reģioniem, viss sanāk.

Ja kāds grib ātrāk tikt pie Android Auto un notestēt ar savu modīgo auto, pie APK uzstādīšanas faila var tikt te: https://www.dropbox.com/s/c7eske6lkb2sfus/Android%20Auto.apk?dl=0

1 Like

Kaut kā tikai ar otro reizi ielādēja telefona grāmatiņu. Wacaps nerādās. Kad sāk rakstīt t.nr. tad nerāda sameklēto nr. var jau būt tāpēc, ka ekrāns par mazu.

Kas par auto? Man ir sajūta, ka Android Auto lietošanas pieredzi lielā mērā ietekmē arī auto puses dzelzis. Esmu dzirdējis, ka uz noteiktiem auto tas darbojas ļoti labi (VW, ja nemaldos), bet mana pieredze ar Opel auto nebija tik laba - šis tas neielādējās laicīgi (Spotify) un bija visādas bremzes nevietā un nelaikā.

Kāds vēl auto? :D Uz Xperia palaidu :) Sen esmu sapņojis par ērtu auto režīmu, kur burti ir lieli, atbildēt var ātri un piezvanīt tik pat ātri. Neliecoties klāt pie statīva un nesasprindzinot bojāto redzi :D

1 Like

Paldies par instalācijas failu, bet kāds zin kā var dabūt to apk darboties? Ieejot iekšā man liek “atjaunot” maps un citas (kas man ir jaunākās jo automātiski atjaunojas), spiežot accept, izlec paziņojums ka nav atļauts manā valstī. Man caur kādu malazijas VPN vajag saslēgties? Vai arī ir kāds links ar jaunāko instalācijas failu?

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

2 Likes

paldies!

Ar VPN nepietiek lai apmuļķotu Google Play veikalu?
Vismaz Youtube Premium strādā caur ASV VPN daudz labāk, parādās papildus saturs, video var lejupielādēt, atskaņot ar aizbloķētu ekrānu un nospiežot home pogu video turpina atskaņot, tikai nelielā laukumā, arī pa virsu citām lietotnēm.

Pirms dažiem mēnešiem iegādājoties jaunu auto ļoti reklamēja, ka iešot un viss forši un super un ak tu dies cik labi.

Realitātē – no trim pieejamajiem viedtālruņiem (dažādu sugu ķīnieši) neviens nav savienojams ar auto. Piespraužot grib ieinstalēt, bet neizdodas. Veikals rāda, ka telefons nav derīgs aplikācijai, kaut arī AndroidAuto mājaslapā teikts, ka der visi, ka tik ir gana jauna sistēmas versija. Šī gan laikam ir plašāka problēma, atradu daudzas identiskas sūdzības interneta plašumos.

Android auto no Google play nav oficiāli pie mums pieejams. Būs jākačā apk un jāinstalē pašam (google android auto apk). Pēc tam gan principā strādā viss gludi. Manā gadījumā ar diviem Xiaomi tālruņiem.

Paldies, strādā labi. Ir lejupielādēts