Android iesācēja "problēmas"

Sveiki.
Pēc ilgu gadu ios “verdzības” esmu pārmucis pie Android. Līdz ar to, ikdienā rodas “problēmas” kuru risinajumu ātrumā neizdodas sagūglēt. Piemēram, Android meklētājs neatrod (nemeklē) Google keep piezīmi. Tam ir kāds risinājums vai vienīgā alternatīva izmantot Samsung notes (kas manā gadījumā nav opcija)?
Pie tam, kā tikko pamanīju, izskatās, ka finder nemeklē arī Outlook vēstulēs! NOPIETNI?! :astonished:
P. S. Pieļauju, ka tas ir paša Samsung (note9) netīrais pirksts…

Manā pieredzē Android meklētājs ļauj izvēlēties vismaz daļēji kur meklēt. Vai nu iestatījumos vai pie paša meklētāja.
Samsung Note gadījumā pieļauju, ka optimizēts meklēt visur balansēti (populārajās vietās, kam ir piesaistīts telefons jeb kāds no kontiem).

Skatos, ka vienīgā iespēja ir meklēt caur pašu programmu meklētājā.
Nemeklē arī caur Google Asisstant.
Variantu izskatās, ka vairāk nav.

Mēģināšu ko pafunktierēt uz ātru roku google atbildes arī nepiedāvāja.

p.s. Varu mēģināt palīdzēt, kad būšu brīvs
Neliela piebilde, ja reiz bieži izmanto varbūt šis daļēji palīdzēs: https://www.computerworld.com/article/3064305/22-top-tips-for-google-keep-on-android.html

1 Like

Izpētīju finder iestatījumus - interesanti, ka var izvēlēties ne tikai “iebūvētās” aplikācijas. Piemēram esmu uzinstalējis kontaktpersonu app paralēli defaultai un varu norādīt lai finder meklē arī tajā, bet diemžēl, ne Google keep ne arī Outlook šajā sarakstā nav. Iespējams, ka tas ir saistīts ar pašu aplikāciju “atļaujām”. Izmeklējos arī Google un Outlook iestatījumos, bet neko sakarīgu neatradu.