Android maksas aplikācija (bērnam)

Ir doma nopirkt bērnam Minecraft. Bet kā to noorganizēt uz Android?
Ir planšete, kur man un bērnam katram ir savs accounts (Google account, ar savu Gmail). Ja nopirkšu sev vai otrs lietotājs to varēs spēlēt savā kontā? Savu kontu negribu bērnam ļaut lietot bez uzraudzības?
Varbūt kādam ir pieredzē kā organizēt Android aplikāciju pirkšanu citam lietotājam?

viss ir ļoti vienkārši - uzliec uz bērna telefona savu kontu, ielādē jau nopirkto spēli un tad kontu nodzēs. Es tieši tā izdarīju ar savu mainkraftu bērniem. itkā jau caur pakaļu, bet man bija vienkāršāk šādi. tagad, laikam, jau var salikt family akauntus kaut kā.[quote=rereiny]Ir doma nopirkt bērnam Minecraft. Bet kā to noorganizēt uz Android?
Ir planšete, kur man un bērnam katram ir savs accounts (Google account, ar savu Gmail). Ja nopirkšu sev vai otrs lietotājs to varēs spēlēt savā kontā? Savu kontu negribu bērnam ļaut lietot bez uzraudzības?
Varbūt kādam ir pieredzē kā organizēt Android aplikāciju pirkšanu citam lietotājam?[/quote]

Jā, bet viņam ir savs konts, kurā viņš leupielādē savas spēles un dažām ir pat pierakstījies ar savu kontu (Clash Of Clans piemēram).

ze seim here. tas neko nemaina un viens otram netraucē.[quote=rereiny]Jā, bet viņam ir savs konts, kurā viņš leupielādē savas spēles un dažām ir pat pierakstījies ar savu kontu (Clash Of Clans piemēram).[/quote]

Šeku īstā pamācība: https://support.google.com/googleplay/answer/7007852?hl=en&ref_topic=6209538

ieej Google Play sava bērna akountā (uz PC ērtāk), piereģistrē savu kredkarti, nopērc spēli un anulē kredkarti. tad tā būs spēle piesaistīta tieši viņa kontam. voilà!

Family Library is available in:

Australia
Brazil
Canada
France
Germany
Ireland
Italy
Japan
Mexico
New Zealand
Russia
United Kingdom
United States

Doh, banānu republikas burvība :expressionless:

nebūs nekādas Voilas. Būs jāpērk vēlreiz. Ja gribi izmantot jau nopirkto, tad būs vien konts jāuzliek uz bērna aparāta. Bet pēc tam deletē. Vismaz mainkrafta gadījumā viss smuki strādā un tieši par mainkraftu arī bija jautājums.

ieej Google Play sava bērna akountā (uz PC ērtāk), piereģistrē savu kredkarti, nopērc spēli un anulē kredkarti. tad tā būs spēle piesaistīta tieši viņa kontam. voilà![/quote]

Lapsiniek, tev laikam rīta kafija nav iedarbojusies - rereiny tikai plāno pirkt, un vēlas pirkumu piesaistīt bērna kontam.

taisnība. tik un tā - mans risinājums - pirkt ar savu kontu, tad to uzlikt uzpārējām ierīcēm, pēc tam kontu izdzēst. mainkrafts nav kaut kādā īpašā veidā piesaistīts gūgles kontam; tobiš, bērns var uztaisīt sev akountu, lai darbotos pa mainkrafta serveriem neatkarīgi no tā, kur kā un kas ir pircis un instalējis. par citām spēlēm - nezinu. man nav ziņots par problēmām. bet, iespējams, ka ir citi, veiklāki risinājumi. nav arī nekas traks, ja bērna kontam piesaisti savu kredītkarti - galvenais ir ieķeksēt, lai neatceras paroli un katru reizi jāautificējas.[quote=digitalk]Lapsiniek, tev laikam rīta kafija nav iedarbojusies - rereiny tikai plāno pirkt, un vēlas pirkumu piesaistīt bērna kontam.[/quote]

Varbūt nostrādā “Gift card” - https://www.paypal-gifts.com/de/marken/google-play-gutscheincode.html

Zinu, ka Vācijā, Polijā un citur Eiropā var nopirkt fiziskas Play veikala dāvanu kartes, bet vai tās strādā Latvijā?

Vēl variants, uztaisīt bērnam bankas karti, bet tur jāskatās jūsu bankas piedāvājums.

Gan jau parādīsies arī vēlme nopirkt citas spēles kādreiz. Tāpēc jautājums globāls.
Bērnam tik 9 g. Tā ka negrbēju uz viņa konta vēl pirkt aplikācijas. Kas zin cik ilglaicīgs tas konts būs.

Bet nu sapratu, ka nav vienota legāla risinājuma Latvijā nopirkt aplikācijas bērnam. Kad pie mums būs Googles Family Library nav zināms. Savkārt reģistrējot Google account prasa akceptēt lietotājam ir vismaz 13 gadi. Tā ka 10. gadīgam bērnam legāli Spēlīi uz planšetes nopirkt nav iespējams.

Patiesībā jau stulbi. Reāla peļņas ispēja tiek laista garām. Gan jau daudz vecāku būt gatavi pa kādam eiro mēnesī nozidot Legālām bērna izklaidēm. Un sīkais, kas no draugiem iemācījies uzlikt nelegālālā veidā maksas apliākācijas, tādā garā arī turpinās.

Un ironiski ir tas, pirātisms jau lielā daļā gadījumā dzīvo nevis maksas dēļ, bet ērtuma dēļ.

Klausi digitalk-am un pieslēdz karti uz brīdi, kamēr pērc aplikāciju. Uz pirkšanas brīdi pielikt savu kontu telefonam arī var. Ir darīts abos veidos, uzliktais pēc tam strādā.

Pirātisms tiešām dzīvo ērtību dēļ :slight_smile: Sanāca nesen iepiratēt vienu spēli un elektronikas shēmu programmu kartes nebūšanu dēļ, jo vajadzēja ātri. Aplikācijas nopirku nākamajā dienā, kad savedu karti kārtībā.