Android smartwatch (ne Wear!) - kāds lieto?

Kāds lieto tādus aparātus kā Zeblaze, Lemfo?
Ja gadījumā kāds nezina: https://www.youtube.com/watch?v=WP2tRMlTO7A

(paliku zem telefonu sadaļas, jo tie ir telefoni… arī pulksteņi)

Kaut kāda Čainas Tomtop reklāma atnāca?

Vienā vārdā izsakoties - gan jau būs mēsli ar lēnu procesoru un nožēlojamu akumulatoru.

paziņa tādu brīnumu iegādājās. tā arī ir, kā Artis saka. Nomocījās mēnesi un pārdeva.

Nē, vienkārši ieraudzīju reklāmu meklējot telefonu…
“Kļūdas” pēc man ir Skmei 1227 (vajadzēja hronometru mačiem, pulkstenis ir īstenībā ļoti precīzs, uzbūve ne visai).
Sagribējās… kaut ko alternatīvu, kad Krievijā esmu ziemas mačos un telefoni visi +/- sasalst… uz rokas mok nesasaltu…
Jā, lieto laikam tikai izņemot no kastes - čakars nav… bet ja grib ko sakonfigurēt tad esot.

Es savu naudu par tādiem mēsliem neatdotu.

tas ir secinājums pēc TinyDeal (kad kaut ko notestējāt un viss bija greizs?) vai vienkārši ka China sucks (Xiaomi ar reiz bija China only)?

Tas ir secinājums pēc tā, ka PILNAS Android versijas darbināšanai vajag vismaz 2 GB RAM, normālu procesoru un 3000 mAh akumulatoru.

Visādi Android Wear OS aparātiņi var māžoties ar 512 MB RAM, čābīgu procesoru un 200 mAh akumulatoru.

Visumā piekrītu. Bet… es nedomāju par telefona aizstājēju ikdienā.
Atsevišķiem pasākumiem (2-10h) un vienkārši kā pulkstenis (kas dienu izvelk)

Antutu tur dažs labs spēj savākt 20 000. (dažam ir arī 2GB/16GB). Aķi gan visiem ir ~400 (ir arī ar 900, bet tas ir zilonis ar 2`2 collu ekrānu, kā arī ir dažs ar 600, bet ietilpība ir apšaubāma).

Tu tagad mēģini mani vai pats sevi apvārdot? Racionalizēt neracionālu pirkumu?

Jā, cerēju ka kāds no pieredzes pateiks ka sucks :smiley:
(tai pat laikā reiz visi bļāva ka CHina phones ir nekur neliekami…)

OK, paldies :slight_smile:

galvenais rīma ir ekrāns, tāpēc pulkstenim nevajag 3000. diskutējams jautājums ir PILNA android versija - to vairāk nosaka procesora fīčas, ko tas atbalsta. jo vairāk, jo attiecīgi lielāks ram vajadzīgs

[quote=Artis]Tas ir secinājums pēc tā, ka PILNAS Android versijas darbināšanai vajag vismaz 2 GB RAM, normālu procesoru un 3000 mAh akumulatoru.

Visādi Android Wear OS aparātiņi var māžoties ar 512 MB RAM, čābīgu procesoru un 200 mAh akumulatoru.[/quote]

Mans šodienas telefona patēriņš rāda ka no 1170mah (atlikums ir 1830, jeb 61%) 67% ir apēduši dzelži un 33% softs… attiecīgi Ekrāns+wifi un šis tas ir apēdis 784, pārējais softa ziņā… anyway, softs šo to ir apēdis… bet pats Androids un sistēma no 386 ir apēdis 300 (~80%)… vai pulkstenis kam ir 400mah neaiztikts norīs tos 300 pa dienu es nezinu, nav man zināšanu. Standby tiek reklamēts kā 3-5 dienas (es te vairs nemeklēju attainojumus, tik paturpinu diskusiju).

Jāmeklē krievu apskati, tiem ir roka iesaista uz šādu draņķu aprakstiem.

Bet atļaušos uzsvērt, ka nekā laba tur nav. Neba nu neviens kaut cik zināmais brends šādus neražo.