Android telefons -200 €

Labdien! Es meklēju jaunu telefonu steidzami līdz 200 eiro jo pagaidām maciņš plāns. Te būtu ko man vajadzētu smārtfonā!

  1. Normāls atmiņas daudzums. Ja nav daudz tad vismaz lai var ielikt SD karti.
  2. Labs chipsets piemēram Snapdragon vai Qualcom.
  3. Ekrāna lielums būs labs no 5 collām.
    4.Labs androīds perfektā gadījumā 6.0 ( marshmallow) vai nu derēs arī 5.0

Biju metis acis uz LG K8 Dual LTE bet lasīju ka sliktas atsauksmes. Ir dažādi NEXUS bet tie ir daudz un nevar saprast kurš ir labs 5 4 vai 3. Just5 arī nav tas pats labākais es pats šobrīd lietoju tādu un droši vien jūs saprotat kāpēc man vajag jaunu smārtfónu. Telefons tiks lietots ikdienā un arī protams spēlēm varbūt ne baigi 3Dīgām. Mediatek cik saprotu nav labs pret spēlēm bet Just5 Spacer modelī (ko šobrīd lietoju) ir Mediatek un NEVIENA spēlē gandrīz nelago.Kopumā jā, ja ir kāds jautājums ko vajadzētu telefonā droši prasat!

huawei P9 Lite. ineta bodēs kā reiz 200 rubļi

  1. Normāls atmiņas daudzums? Citam tie ir 8 GB rom, citam ar 64GB ir pa īsu. SD karti var ielikt 90% telefonu.
  2. Ar ko atšķiras Snapdragon no Qualcom? Qualcom ir kompānija, kas izstrādā Snapdragon čipsetus. Bet viņiem 2xx un 4xx sērija ir galīgi nepiemērota tavām prasībām. Ja meklē tieši ar Snapdragon, tad ieteiktu meklēt vismaz ar 650 vai 652 čipsetu.
    MTK vari ņemt visus, kas satur Helio čipsetus.
  3. Te drīzāk jāraksta līdz cik collām gribi. Zem piecām collām var tik vecus mēslus tavā cenu diapozonā atrast, toties uz lielākiem skatoties, tur visi ir virs 5".

Ciešamākie varianti varētu būt:

https://bm.lv/lv/xiaomi-redmi-note-3-pro-32gb-3gb-dual-sim-black
https://bm.lv/lv/xiaomi-redmi-note-4x-dual-sim-32gb-gray
https://bm.lv/lv/motorola-xt1562-moto-x-play-16gb-black
https://bm.lv/lv/motorola-xt1622-moto-g4-dual-sim-lte-16gb-white
(šādā secībā. Caur exsu no bm var dabūt vel mazliet lētāk.)

[quote=wils_w]1. Normāls atmiņas daudzums? Citam tie ir 8 GB rom, citam ar 64GB ir pa īsu. SD karti var ielikt 90% telefonu.
2. Ar ko atšķiras Snapdragon no Qualcom? Qualcom ir kompānija, kas izstrādā Snapdragon čipsetus. Bet viņiem 2xx un 4xx sērija ir galīgi nepiemērota tavām prasībām. Ja meklē tieši ar Snapdragon, tad ieteiktu meklēt vismaz ar 650 vai 652 čipsetu.
MTK vari ņemt visus, kas satur Helio čipsetus.
3. Te drīzāk jāraksta līdz cik collām gribi. Zem piecām collām var tik vecus mēslus tavā cenu diapozonā atrast, toties uz lielākiem skatoties, tur visi ir virs 5".[/quote]

Nu ja var ielikt SD karti tad pietiek ar 8gb. Man noteikti pietiek ar 5 collām bet var būt arī mazliet vairāk. Skaidrs paldies par padomu par tiem čipsetiem!

Vai es varu ņemt Samsung galaxy j5? Skatījos itkā viss ok bet tāds lēts bet vismaz nauda ietaupīsies un man liekas ka ilgi nelietošu jo tas uz kādu gadu kamēr sakrāšu jaunam labākam mūsdienīgākam modelim. Tas arī ir vajadzīgs pēc iespējas ātrāk!

niCe ieteica ļoti labus variantus. Xiaomi būs problēmas ar Android versiju atjauninājumiem, bet Moto G4 jau laikam visiem ir 7.0 Nougat.