Android telefons līdz 6 collu ekrānu pieredze ieteikumi(bērnam kurš šķaida ekrānus)

Ieteikumi, pieredze🖖

Nav tāda telefona, kam būtu par kārtu izturīgāks displejs kā citiem. Pērc, kādu telefonu gribi/vari atļauties un ieguldi izturīgās aizsargplēvēs vai stiklos.

Doma,ja plīst, lai nebūtu tik žēl un par cenu - veiktspēju, līdz 6 colcollām, lai labāk kabatā turās. Doma mi a3.

izskaidrot bērnam - ka telefonu vecāki ‘uzsauc’ uz X gadiem. Ja vecais tiek iznīcināts/pazaudēts - aizstājējtelefons ir podziņu. Ja grib normālu - pērk pats.

Manam puikam ļoti labi tas palīdzēja, no likvidētiem 5-6 telefoniem gada laikā(lielākoties atvilknes saturam) tika līdz tekošajam, par savu naudu iegādātam, kurš kalpo jau gadu…

1 Like

Kur 11 gadu vecs bērns ņems savu naudu(vecāku makā:sunglasses:) :thinking::rofl:

nope. lai taupa izsniegto “našķu naudu” un jubileju dāvinājumus.

2 Likes

Vienu mācību semestri pastaigās ar vecu podziņtelefonu un vairs nešķaidīs.

1 Like

Vispār, jau, tēma nebija bērna audzināšanā, bet gan par pieredzi ar maziem telefoniem.Bērnu audzināšanas padomus nemeklēju forumos, divi jau lieli un normāli mācās LU & RTU​:rofl::rofl::rofl::vulcan_salute::sunglasses::thinking:

tevi jau aiz mēles neviens nevilka rakstīt muļķības ;) visi, kas audzinājuši savējos zin, ka mūsdienu bērniem nav praktisku iespēju nopelnīt pašiem, bet tāpēc jau tai nav jābūt vienkārši naudai no vecāku maciņa.

1 Like

Labi. Mazi telefoni ir visas vecās kompaktās xperias. Tik, lai neslīd jāieliek kaut kādā gumijas vāciņā.

Nokia 3310

Ir 12gadīgs radinieks, kurš datoru un gadžetus pats sev konkursos sapelnīja. Taču piekrītu, ka tas nav vispārējais gadījums.

dāvinājumi jubilejās, kabatasnauda, u.t.t.
Tbh es tanī vecumā vasarā tirgoju paša lasītas gailenes…

1 Like

Tbh es tanī vecumā vasarā tirgoju paša lasītas gailenes…

Pirms 30 gadiem drēbes, riteni un un magnetofonu arī sev vasarā sapelnīju. Taču mūsdienās bērnu darbs skaitās aizliegts. Atliek betonēt vecākus.