Android televizori

Kādu ieteiktu?

A kādu vajag? Vecāku vai jaunāku, lētāku vai labāku, lielāku vai mazāku?

1 Like

Un vēl ir svarīgs jautājums - kāpēc tu gribi Android darbinātu televizoru? Manuprāt, tā ir ļoti slikta lieta. Tev softa puse novecos krietni ātrāk nekā izbeigsies panelis.

1 Like

Palasīju un pārdomāju, man vecs smart LG kurš vairs nav smart, bet panelis apmierina. Laikam ērtāk un lētāk Xiomi box.Vajag video straumēšanai, bērni uzdāvināja, kaut kādu Chrome cast, kurš nenormāli bremzē.

Jaunus TV var pirkt, taču es pats ietu ar līkumu Android darbinātiem TV. Labāk, lai ir ierīce ar kaut kādu vieglu webOS (LG) vai Tizen (Samsung). Tad vismaz softs darbosies ilgāk un stabilāk un tas būs pielīdzināms normālam TV kalpošanas laikam (>5 gadi).

Ja jau ir vecāks, bet joprojām labi rādošs TV, tad tiešām prātīgāk piepirkt pa mazām naudām atsevišķu Xiaomi TV kastīti vai Chromecast, kas ļaus uz TV straumēt saturu no mūsu mobilajām ierīcēm un darīt vēl visādus pigorus.

Kas attiecas uz Chromecast, tad kas tieši tur bremzē? Tā ierīce ir tik prasta, ka tur īsti nav kam bremzēt un problēmas tad sāktu meklēt vai nu ierīcē no kuras notiek satura straumēšana uz Chromecast vai tīklā pa vidu starp abām ierīcēm.

1 Like

Cromecast bieži neatrod telefonu, video raustās. Bērni droši vien nopirkuši lētāko, tas nespēj apstrādāt video.

Chromecast ir tikai uztvērējs, tas neapstrādā video. tev ir problēmas ar sakariem, imo. piesārņots ēters, pārāk liels attālums vai kas cits.

Varbūt, ka tas nemaz nav google chromecast? Ķīnieši ražo stipri līdzīgus dongļus un mēģina saukties līdzīgi. Foto slaidshowam der, bet video nevelk.

3 Likes

Nekādu. Jo “dumjāks” TV jo labāk. Ideāli, ja ir laba/ļoti laba bilde (Full HD vai 4K pēc gaumes) un skaņa, virszemes TV uztvērējs un +/- 3 ieejas/izejas bez jebkāda “vieduma”. Var noderēt telefona attēla dublēšana TV ekrānā (Samsung Screen Mirroring u.tml.). Viss pārējais noder tikai ātrākai TV morālai novecošanai un kā potenciāli vārti vīrusiem un nelūgtām reklāmām. Pie kam TV iebūvētais “viedums” parasti ir lēnāks - aplikācijas kustēsies gausāk kā tās pašas paudzes viedtelefonos. Ja gribi Android pie TV, ņem no telefona vai pērc medijkasti.

2 Likes

Vispār jau Andorid TV diezvai būs labāks par Tize vai WebOS. Ja ir laiks un velme papētīt, tad visdrīzāk aizceļo uz https://tveksperts.lv/ Tīri OK resurss ar apkopotu informāciju par televizoriem.

Nu nezinu, gadu lietoju Sony andrīša TV. Esmu ļoti apmierināts. Pa šo laiku ir bijis atjauninājums uz astoto androidu. Darbā ir 4 gadus vecs Samsung TV ar Tizen, manuprāt nelietojams.

Jā, arī likās, ka tieši android TV ir tie, kas regulāri saņems atjauninājumus un arī veikalos TV tirgoņi iesaka tieši ar Android.
Pašam ir 2 gadus vecs Samsung. Viss strādā super ātri joprojām, bet šo 2 gadu laikā nav bijis neviens atjauninājums sistēmai.

Pirms pāris gadiem nopirku Phīlīps tālraidi ar Adrušku uz borta. Pēc trim mēnešiem neizturēju un nopirku Apple TV, nevienu dienu neesmu nožēlojis, šķiet tas ir bijis labākais pirkums ever. TET šortkats iet svilpodams, nevienu reizi nav uzkāries un brīžiem pat nesaprotu no kurienes tas verķis netu ņem, kad viss mājās bremzē, šis strādā!