Antivīruss datorā

Jautājums forumam - kādu antivīrusu labāk izmantot majas datoram. Vislaik iepriekš izmantoju Avira bezmaksas, bet mazliet kaitina popap logi utt. Varbūt pietiek ar Windows defenderi?

Runā, ka padomāšana pirms klikšķināšanas palīdz vislabāk.
Bet nu, jā, var iztikt ar windows defender. Es pa retam izskenēju vēl ar Malwarebytes Anti-Malware.

3 Likes

Iebūvētais win antivīrus + Malwarebytes laba kombinācija pats tādu lietoju!

Ja grib Malwarebytes var iegādāties uz gadu un vispar bēdu nezināsi

Man personīgi iebūvētais Windows Defender virsū stāv. Savulaik gan Avast! gan AVG ir izmēģināts, taču kopš Win7 laikiem kaut kā uz iebūvēto paļaujos.

Man bija Avasts un Avira labu laiku, bet tagad iztieku ar Windows 10 iebūvēto un ieslēgtu ransomware aizsardzību - viss kas Man vajadzīgs.

Es arī balsoju par Windows Defender (izskatās, ka kopš Windows 8 laikiem tas jau ir kļuvis par pilnīgi adekvātu antivīrusu) + reizēm pārbaudīt ar MalwareBytes + domāt, pirms kaut kur spiest Ok un Next.

Pašlaik man vienā datorā ir Avast, bet ar katru dienu arvien vairāk niez nagi izvākt ārā.

Es novācu Avastu jo sāka traucēt darbam. Ne reizi vien sačakarēja sertifikātus un netiku nekur internetā.

Es izmantoju eset Nod32. Licence ebay maksāja 3 zaļie. Viss strādā pa smuko,ļoti viegls atšķirībā no kasperska un tamlīdzīgiem.