Apple nebūšanas roumingā

Hello. Man ir radies jautājums saistībā ar apple telefoniem un roumingu. Šaize tāda, ka paziņa atrodas Vācijā, bet nestrādā izejošie zvani. Ir mēģināts viss - restarts, izņemt/ielikt SIM, mainīt network mode, mainīt tīkla operatoru. Atjaunināt uz sākotnējiem rūpnīcas iestatījumiem. Nekas nepalīdz. Interesanti ir tas, ka sms nosūtīt var, internets darbojas. Zvanot liek priekšā +371 Varbūt, uzlikts kaut kāds liegums, bet meklējot nekādu jēdzīgu info arī neatrodu. Varbūt šeit kāds kaut ko par to zin? Iphone 6

man bija tas pats ne-ar-apple telefonu. piezvanīt nevarēja, bet sms sūtīt varēja un internets ar gāja. Tas bija pag. vasarā, turklāt trejās dažādās valstīs.
pēc ilgas ņemšanās un sarakstes ar LMT nekas netika atrisināts. biegās pie vainas izrādījās veca simkarte. nomainīja simkarti un viss sāka strādāt. Lai pamēģina ielikt citā telefonā un pārbaudīt.

vnk man bija identiska problēma aprakstam, tikai ar androīda trubu. sms un dati gāja, piezvanīt - ni un ni. un mēģināju samainīt simkartes ar draudzenes telefonu: mans ar viņas karti strādāja un otrādi. simkarte - jā, pašpiegriezta, bet iekš LV strādāja i pirms, i pēc brauciena! Un tam toč nevar būt sakara ar pašpiegriezumu, jo pats čips ne ar ko neatšķirās, tam nebūtu jābūt par iemeslu nestrādāšanai. tur tak ir brutāli kontakti +/- milimetru amplitūdā. drīzāk tā ir kāda smalka LMT šaizīte.

Kur pirkts? Varbūt attiecīgās frekvences netiek atbalstītas?

nu Tu ko… kādas frekvences. zvaniem. [quote=Briedis]Kur pirkts? Varbūt attiecīgās frekvences netiek atbalstītas?[/quote]

vispār jau būtu forši no autora šādos topikos beigās saņemt ari feedback