Apple Pay Latvijā

Kamēr gaidām uz Apple Pay oficiālo ienākšanu Latvijā (bankas saka, ka drīz būs, bet neko konkrētu nepasaka), Dāvis Suneps ir sagatavojis aprakstu vienam interesantam hakam, kas ļauj jau tagad tikt pie Apple Pay Latvijā: https://davissuneps.com/how-to-use-apple-pay-in-an-unsupported-country/

Varbūt tev ir kāds cits variants?

1 Like

Monese karti pasūtīju 04.04.19 un saņēmu to pastkastē Rēzeknē 08.04.19!
Telefonā apple pay iestatīšana pēc Dāvja instrukcijas elementāra. Viss izdevās ātri un ar pirmo piegājienu. Apple pay darbojas! Paldies Dāvim un Kristapam par norādi!

Gribēju izmēģināt ar savu Weststein karti, taču izrādās, ka tā netiek atbalstīta… Nu atsevišķu Monese karti noteikti nepasūtīšu. Jāgaida, kad Swedbank ieviesīs… līdz tam nekā :confused:

Runājot par Monese. Mēģināju ieskaitīt Monese kontā līdzekļus no swedbank, bet swedbank neatpazīst Monese kontu. Ko es daru nepareizi? :thinking:

Tu izmanto starptautisko maksājumu formu?

Ups! :grin:

Bet kā ar Android Pay?

Pieļauju, ka Android Pay strādā arī Latvijā. Nav iespējas pārbaudīt :slight_smile:
Swedbank izveidoja aplikāciju, tā kā domāju, ka tam vajadzētu strādāt.

Ar swedbank bez problēmām. Tik nepieciešams telefonā uzstādīt swedbank aplikāciju -
Swedbank 2019 Latvija

Hmmm. Nekad nav nācies skaitīt pa taisno no konta uz ārvalstīm. Saņēmēja valsti ierakstu GB - vienalga neatpazīst konta nr. :disappointed:

Nezinu kā tas darbojas visās internetbankās, bet vismaz Swedbank bija jāizvēlas atsevišķi Starptautiskais maksājums.

Būs jāpamēģina no pc. Kautkā no ios swedbank aplikācijas man nesanāk.
Ātrāk bankas ieviestu apple pay. Izdomāju, ka pāriešu pie tās bankas kas pirmā to ieviesīs LV (cerams, tā būs swedbank un nekur nebūs jāpārvācas) :grin:

Vispār jau no parastām bankām skaitot uz ārvalstīm ir jāmaksā labi lielas komisijas un nelabas konvertācijas. Tad jau labāk skaitīt ar teiksim TransferWise (draudzīgs ref.). Es tikai tā skaitu naudu uz GB salu. Nav zibenīgi, bet ir lēti.

Izveicu testa maksājumu no swedbank privātā konta LV uz Monese GB kontu. Aizskaitīju 12€ + komisija 0,36€. Vakardienas pēcpusdienā aizskaitīju, šodien ap 12:00 nauda iekrita Monese kontā. Nav ērti, nav “haļava”, bet ja gribas nopirkt košļenes ar iphone, tad jāpacieš.

Par cik jau izmantoju Boon. tad varu apstiprināt, ka tie ir piegriezuši iespēju kontu papildināt no kartes. Konts jāpapildina ar pārskaitījumu uz ārzemēm, kas galīgi nav par velti, līdz ar to pasākums zaudē jēgu. Līdzīgi arī ar šo.

2 Likes

" The Mastercard arrived in 3 days (!!!) to a friend in Sigulda, Latvia. My card arrived in ~7 days to Riga, Latvia."

Secinājums - kartes izgatavo kaut kur Līgatnē :sunglasses:

1 Like

Kādam ir info par Garmin Pay Latvijā? Neesmu stipri iedziļinājies, bet noprotu, ka īsti nevar.

Oficiālajā Garmin lapā var redzēt, ka pagaidām tas nav iespējams ne ar vienu lokāli pārstāvētu klasisko banku, bet var ar Revolut karti. Mēģinājis neesmu, bet vajadzētu. Ja nu darbojas. Te vairāk info: https://www.garmin.com/en-US/garminpay/banks/

2 Likes

Kāds sāk solīt oficiāli…

Kamēr nav datuma, tas solījums ir pa pusei fuflis. Vakar par šo papušojām arī Revolut (kas jau sen sola) un šie pateica, ka Apple Pay piedāvās jūnijā: https://www.youtube.com/watch?v=gyg-RrE2eQ8&feature=youtu.be&t=3902