Apple SE baterijas maiņa

Sveiki! Vai ir nozīme baterijai sūtītai no interneta vai labāk mainīt kādā Rīgas servisā? Kāds ir optimālākais variants ? Apple SE ļoti labs telefons negribas mainīt… Varbūt kāds ir mainījis un saskāries ar Apple SE baterijas nolietojumu…

Visādi var darīt. Ir cilvēki, kas maina baterijas servisos (piemēram, MobileMonsters) un ir tādi, kas pasūta komplektus internetā un maina paši. Nekas pārlieku sarežģīts tas nav, bet kaut kāds risks sabojāt ierīci pastāv.

Starp citu, šomēnes mēs paši pamēģināsim ar Avacom sarūpētu komplektu līdzīgam iPhone 5s nomainīt bateriju un ar saviem iespaidiem padalīsimies Kursorā.

1 Like

Pats esmu šo darbību veicis ar ebay pasūtīto aķi un instrumentu komplektu (bez tā būs čābīgi). Kopumā viegli un ātri izdarāms darbiņš (30 min max) ar minimālu risku bez šādas pieredzes, kā manā gadījumā.
Bet pēc maiņas telefona darbības laiks ar vienu uzlādi būtiski neuzlabojās pie kā, manuprāt, vainojama baterijas kvalitāte/kapacitāte. Iesaku rūpīgi pameklēt kādu tieši aķi būtu labāk pirkt, pasūtīt pie reizes spec. tūļus un mainīt pašam. Galu galā nāk taču ziema, kad āboli sāk apsalt. :)
Par servisiem, ja tie būs “kaktu”, tad lieku 95%, ka tās būs tās pašas lētās rezerves daļas un efekts būs sūdīgs. Atliek vien autorizētie servisi, bet tā jau būs cita cenu kategorija.

paldies

Kā reiz tikko nomainīju savam 7.ābolam bateriju pats. Pasūtīju no iFixit.com EU noliktavas. Cik esmu no viņiem ņēmis, nekad nav likuši vilties. Baterijas strādā 1:1 kā oriģinālās. Par eBay nezinu gan, tur var nopirkt kaķi maisā, t.i. uzrauties uz zemas kvalitātes baterijām. Iphone SE bateriju nomainīt var krietni vieglāk, nekā jaunajiem modeļiem. Pamēģini! Noskaties pāris reizes iFixit video un izdari pats. Būs gandarījums un apziņa, ka nebūsi aizvietojis baču ar lētu ķīniešu pakaļdarinājumu :)