Apple TV

Būtu interesanti padalīties ar pieredzi, lietojot Apple TV. Piemēram, patreiz saturs tiek straumēts izmantojot Airport Extreme pievienotu cieto disku, vai arī izmantojot servisu Plex. Arī Apple Music un iTunes ir sasinhronizēts un līdz ar to, praktiski, visa audio vai video satura izmantošana notiek ar Apple TV. Varbūt kādam ir citi risinājumi vai servisi kādus izmantojat.

vai tu meklē alternatīvu? āboļa ekosistēmā viss +/- strādā.

Nē, es vienkārši, vēlos uzzināt kā citiem dzīvojas šajā ekosistēmā. Varbūt kādam arī noder tīri informatīvi. Cik sanācis novērot, latviešu valodā, ir samērā maz diskusiju par Apple tēmām (arī macforum.lv).

Ir Chromecast (strīmo no datora ar Popcorn Time vai Videostream spraudnis Chrome pārlūkam, oficiālie video servisi, Youtube), skaņai pie stereo resīvera ar optisko pieslēgts Chromecast Audio. Uz Chromecast Audio var strīmot da jebko no Youtube, PC, Android.

Gaidu, kad Chromecast Ultra būs biku labākā cenā, šobrīd būtu jāsūta no ASV, izmaksas kopā ap 90 eiro. Iespējams, gaidīšanas laikā vienkārši tiks iegādāts kāds smartTV, tiem jau straumēšana ir iebūvēta, vismaz Samsung pagājušā gada smart modeļi ņem pretī Popcorn Time.

[quote=Artis]Ir Chromecast (strīmo no datora ar Popcorn Time vai Videostream spraudnis Chrome pārlūkam, oficiālie video servisi, Youtube), skaņai pie stereo resīvera ar optisko pieslēgts Chromecast Audio. Uz Chromecast Audio var strīmot da jebko no Youtube, PC, Android.

Gaidu, kad Chromecast Ultra būs biku labākā cenā, šobrīd būtu jāsūta no ASV, izmaksas kopā ap 90 eiro. Iespējams, gaidīšanas laikā vienkārši tiks iegādāts kāds smartTV, tiem jau straumēšana ir iebūvēta, vismaz Samsung pagājušā gada smart modeļi ņem pretī Popcorn Time.[/quote]

Cromecast, neapšaubāmi, ir labs verķis, bet sakarā ar to, ka gandrīz visa mājas datortehnika ir Apple, šis variants netiek ņemts vērā.

Informāciju par Popcorn Time biju kaut kā palaidis gar ausīm, bet tas jau arī laikam tīrais pirātu pasākums. Vai ne? Paldies par atgādinājumu paskatīšos kā tur ir ar to Popcorn.

Man savulaik bija Apple TV, bet kopš nopirku Chromecast, tas lēnām krāja putekļus un pārdevu prom. Jaunais Apple TV gan ir interesantāks, jo tur var arī kādu spēlīti uzkapāt, ne tikai straumēt mūziku un video. Ja pilna māja Apple ierīču, nav tas sliktākais multimediju verķis.