Apskats: Battlefield V War Stories

Sveiki, visiem! Vispirms jāsaka, ka šeit ir tīkams forums un vēlos šeit padalīties ar savu izveidoto Battlefield V War Stories apskatu :).

Uzreiz jāsaka tiem, kam interesē stāsts, tad Battlefield V nebūs tā labākā izvēle, jo viss ir tik primitīvs. Tiesa, Battlefield ir vairāk par daudzspēlētāja režīmu, kuru dēļ cilvēki arī iegādājas spēli. Tiesa, to vēl neesmu iemēģinājis, un noteikti tas būs kvalitatīvāks, kas varētu nelikt vilties. Lai nu kā, par stāstu vairāk (zemāk) apskata video:

Super, paldies par video! Taisi vēl un padod mums par tiem ziņu!

Izgāju ar beidzot šos War Stories. Paldies tavam apskatam - negaidīju vēl lielākas atlaides, bet “iegādājos” bez maksas…
Katrā ziņā man īstenībā patika. Jā daži gļuki, jā līdzīgs BF1, jā NPC pilnīgi duraki, tā, ka pat traucē. Bet es neteiktu, ka stāsts bija pilnīgs draņķis. man likās tīri ok. Protams, ka campain nav BF fokus, un priekš tā tie stories ir ok, kā tāds ievads viņu multiplayer - paskatīties kāda grafika, kādi šaujamie (kas attiecīgi izbārstīti nejēgā daudz - tieši lai var paspēlēties). Man bija ok, ka tie stāsti tik īsti (un attiecīgi saraustīti un nepaspēj pārāk asociēies ar varoņiem) - paspēlējos, divi vakari un gatavs - tagad varu skaidri izlemt pirkt vai nepirkt…

Tātad vēlreiz paldies par apskatu, piekrīti, ka jauki, ka arī LV valodā kāds to veido, bet es tik skarbi neizteiktos par tiem, ņemot vērā kas tie ir un kādu funkciju tie pilda. Protams, ja ko šādu atļautos (normāls) Call of Duty (ne kā pēdējais), tad ar būtu dusmīgs…