Ārējais monitors (Curved) priekš Asus ROG G14

Sveiki! Meklēju ārējo monitoru priekš Asus ROG G14 laptopa. Varbūt ir kādi ieteikumi? Vēlos no ultra wide sērijas.

konkrētu modeli neieteikšu, jo pārāk maza pieredze. ja tu nosauktu precīzu Asus modeli un aptuvenu budžetu, tad varbūt arī ko varētu ierokemendēt. ja ne es, tad kāds cits, kuram lielākas zināšanas.

izvēlies maksimālo vertikālo izšķirtspēju, tas ļoti palīdz darbos, varbūt mazsvarīgi spēlēs.

ASUS ROG Zephyrus G14 GA401IV

Budžets 400-500 EUR

Darbam der praktiski jebkurš IPS monitors kas liekas jēdzīgs izmēra ziņā. Spēlēm - jāskatās vai HDMI atbalsta G-Sync. Un tad jāmeklē monitors ar G-Sync atbalstu caur HDMI.

Nu es teiktu, ka ar HDMI un G-Sync var iebraukt auzās. Tur tad specifiski jāpēta, vai laptopa HDMI padod ārā vajadzīgo signālu, bet vispār G-Sync parasti iet caur DisplayPort.

Man faktiski priekš darba lielākoties. Spēlēm ne tik ļoti.

Pie HDMI 2.0 var mierīgi likt klāt 4K monitoru. Es meklētu 4K, augstumā regulējamu un vismaz 27 collas. Pārējais viss darbiem būs maznozīmīgi. Spēlēm gan ir daudz sarežģītāk.

curved 27" ultrawide ir ļoti nepraktiski. parasti tie ir garas, izstieptas desas, kur ekrāna laukums pa diagonāli tikai izklausās liels, bet jēgas maz. normāli izliekumam jēgu var sajust no 32"+

@Artis @Krotow jūs kompja speceni vispār skatījāties?

1x HDMI 2.0b
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC

šis varētu būt ciešams kandidāts

https://www.markit.eu/lv/en/lg-34wn700-b-led-monitor-34-3440-x/v2p21869780c120101

Palaidu garām, ka DARBAM ņem CURVED… Godīgi sakot, arī ultra-wide neieķērās smadzeņu krokā. Darbam es neņemtu ne curved, bet ultra-wide vēl apdomātu, jo tie ne vienmēr ir ar pašu labāko price/performance attiecību. Es gan nezinu, kas ir “darbs” šajā gadījumā.

Darbs domāts ar IT admina darbu.

vai esi pārliecināts, ka IT darbam prasās liektais? ja galda virsma atļauj (un vēl ir arī smuki 2-3 monitoru turētāji), tad samenedžēt 20-30 konsoles ērtāk ir ar vairākiem monitoriem. katram, protams, savs darba stils un metodes, bet es lielam IT izvēlētos 3x3 matricu no 22"+ ekrāniem.

[edit] faaaaa. par budžetu aizmirsu…

Tas man tāds home office plānojas. Vienkārši domāju tos 2 monitorus apvienot vienā. Kā ar tām dokstacijām? Vai priekš mana laptopa kāda arī ir pieejama?

Sveiciens! Esmu salicis šādu komplektu? Vai ir ieteikumi? Liksies pie Asus ROG G14. Kā ar dokstacijām? Man obligata prasība lai ir Power Delivery 65w vismaz, jo pašreiz baroju ar 65w type c lādētāju.