Asus ROG Strix GL502VM i7-7700HQ, 12 GB RAM, Nvidia GTX 1060, 1000 GB

Pieejams Asus ROG Strix GL502VM Laptops. Decembrī atbraucis no ASV ne priekš pārdošanas, bet sev ierobežotas dzīves platības dēļ, tomēr tiku pie lielākas dzīvesvietas un nu man ir vieta arī stacionārajam.

Tātad šo zvēru, kam problēmu darbināt jebko dotajā brīdī nav tirgoju:
Legal Windows 10 operating system
15.6" Full HD display
7th Gen Intel® Core™ i7-7700HQ mobile processor
12GB system memory for full-power multitasking (Up to 24GB RAM)
1TB hard drive for ample file storage space
NVIDIA GeForce GTX 1060 graphics
G-SYNC technology for smooth gameplay

Stream entertainment from your laptop to your TV
Weighs 4.94 lbs. and measures 0.9" thin
Aluminum chassis
Bluetooth 4.0 interface syncs with compatible devices
1 USB Type-C port
3 USB 3.0 ports maximize the latest high-speed devices
m.2 SSD slot
Red backlight keyboard
Līdzi došu adapteri no USA uz EU ligzdu,
Secure Anywhere - 3-Device - 6 Months Subscription

LV veikalos pieejami no 1300-1800 EUR (dažādās modifikācijās)
Cena 999 EUR (protams diskutējama)

Click uz bildes lai redzētu vairāk foto.
PĀRDOTS!

Asus laptopiem ir starptautiskā garantija, kura strādā arī Latvijā - ServiceNet LV vai Servisa ICT

Šai komplektācijai konkrēti SSD nenāca līdz, bet ir m.2 slots tukšs, kur var pats to ielikt. :slight_smile:

Praktiski tas arī ir vienīgais trūkums šim datoram, viss pārējais ir spējīgs darboties tik labi, cik vien tas mūsdienu laptopam imho ir iespējams un nepieciešams.

gtx 1060 laptopa GPU jau tuvojas stacionārā GPU spējām. :slight_smile:

ja pašam jāliek vēl ssd, tad cena vairs av tik salda…
līdz cik to ramu var palielināt?

līdz 24 GB.
tiesa tur 8 GB ielodēti (maukas Asus) un vienīgajā slotā 4 GB priekšā - izņem 4 GB un ieliec 16 GB.

RAMs mūsdienās ikdienas geimerim atliku likām ir jau 16GB, vai kļūdos?

SSD tur pamatā uzlabotu tikai ielādes laiku, nevis tehniskās spējas, līdz ar to must-have viņš būs tikai galīgi steidzīgiem cilvēkiem, kuriem vajag lai viņš ieslēdzās 3 sekundēs. :slight_smile:

Tas pats HDD, kas tur ir, ir ar 7200rpm, kas ja nemaldos arī ir augstākais iespējamais laptopiem?

Tiešām nezināšu tik precīzi, bet šķiet ka laptopu pusē ir grūti vēl ko vairāk gribēt par tiem parametriem, kas te ir. :slight_smile:

Tikko pārbaudīju serial nr. te https://asus-festival.com/guarantee.php

Atbild man šo jā, taisnība par garantiju, pats nezināju. :slight_smile:
Your product has ASUS global warranty. It is NOT authorized for BH region; including Iran, etc.
Your detected country is: Latvia

Nē, protams par to piekrītu. Bet tā kā tas ir gaming dators, tad tieši gameplay es domāju (es tiešām tā domāju, nevis zinu :smiley: ) nejustu tik lielu nepieciešamību.
Es pats neesmu nekāds hardcore geimeris or smth, tādēļ arī vēl neesmu ielicis viņā SSD.

ielādes laiks nebija domāts tikai boot time, bet protams viss notiek spēcīgi ātrāk. :wink:

Cena laba, par kaut ko līdzīgu var dabūt tikai Dell spēļu laptopu lēto galu ar 1050 Ti. Bet SSD būtu must have, tur vispār nav jēgas diskutēt. M2 SSD gan ir par kādu nieku dārgāki…

Info update:
Tikko atradu arī čeku, tātad pirkuma datums 26/11/2017, kas arī būs starptautiski aktīvās garantijas remonts.
Uzrakstīju dīlerim, šie minēja, ka problēmu nav, ka var sūtīt datoru uz remontu.

Ja pārdēvējs šo tirgotu pa 900 Euro, tad cena būtu pavisam salda un pircējs atrastos uzreiz.

Ja mēs skatāmies uz cenām, piemēram, pēc 1a cenām, tad datora cena jau ar iekļautu SSD grozās ap 1400 Euro jauns.
Lai dators kļūtu pavisam pievilcīgs geimeriem, tad vajadzētu vēl pieskaitīt:

[list=]
[
]250GB SSD (ap 80-90 Euro)[/]
[
]1 x 8GB DDR4 2133Mhz RAM moduli (95 Euro saprātīgs HyperX modelis)[/*]
[/list]

Respektīvi + 170-200 Euro klāt, lai ilgi varētu aizmirst par upgrade.

BET,nav minēts cik liels ir VRAM 3GB vai 6GB, kas, piemēram, PUBG gadījumā ir ļoti svarīgi.
Kas noteikti ir liels pluss, tas ir nVidia G-Sync.

Tātad, ja cena būtu 900 euro un pieliekam ~180 Euro investīciju, tad mums sanāk pēc tehniskās specenes perfekts un viegls geiminga laptops.

[quote=KasMei]Ja pārdēvējs šo tirgotu pa 900 Euro, tad cena būtu pavisam salda un pircējs atrastos uzreiz.

Ja mēs skatāmies uz cenām, piemēram, pēc 1a cenām, tad datora cena jau ar iekļautu SSD grozās ap 1400 Euro jauns.

[list=]
[
[
[/list]

BET,nav minēts cik liels ir VRAM 3GB vai 6GB, kas, piemēram, PUBG gadījumā ir ļoti svarīgi.

Tātad, ja cena būtu 900 euro un pieliekam ~180 Euro investīciju, tad mums sanāk pēc tehniskās specenes perfekts un viegls geiminga laptops.[/quote]

Paldies par piebildi. Pārdevējs ir norādījis sākuma cenu, zinot ka brīvā tirgus situācijā cilvēkiem ir vēlme tirgoties ir cena zema, vai nav.
Kā arī pārdevējs jau kopš sākuma apzinās, ka šo to var nolaist pie labas argumentācijas un norādīja, ka cena ir diskutējama. :slight_smile:

Speci tika kopēti no vietas, kur PC tika pirkts, 3gb vram. G-sync tur ir funkcionējošs jā.

[quote=Vakuums][quote=KasMei]Ja pārdēvējs šo tirgotu pa 900 Euro, tad cena būtu pavisam salda un pircējs atrastos uzreiz.

[list=]
[
[
[/list]

Tātad, ja cena būtu 900 euro un pieliekam ~180 Euro investīciju, tad mums sanāk pēc tehniskās specenes perfekts un viegls geiminga laptops.[/quote]

Paldies par piebildi. Pārdevējs ir norādījis sākuma cenu, zinot ka brīvā tirgus situācijā cilvēkiem ir vēlme tirgoties ir cena zema, vai nav.
Kā arī pārdevējs jau kopš sākuma apzinās, ka šo to var nolaist pie labas argumentācijas un norādīja, ka cena ir diskutējama. :slight_smile:

Speci tika kopēti no vietas, kur PC tika pirkts, 3gb vram. G-sync tur ir funkcionējošs jā.[/quote]

Es vairāk tikai savu viedokli izteicu, jo jauna laptopa iegāde šobrīd man nav aktuāla. Es centos vairāk pamatot to, kāpēc cena - 900 Euro būtu perfekta šajā gadījumā.
Lai veicas tirgošanā! :wink:

Joprojām pieejams, cena 950EUR (un vēl joprojām, varam aprunāties pie labas argumentācijas).

900 EUR.

mana prognoze - pēc kādiem 3 mēnešiem aizies pa 700 :frowning:

[quote=Lapsinieks]mana prognoze - pēc kādiem 3 mēnešiem aizies pa 700 :frowning:

700 domāju jau ir galīga sviestmaize, tad nu i nafig, paņemšu monitoru un darbināšu caur tiem pašiem laptopa dzelžiem un iztikšu bez stacionārā sev. :smiley:

No tā 900 arī vēl varu nedaudz atkāpties protams, man ir nosprausta zemākā sev zināmā cena, par kuru lētāk neatdošu.

PĀRDOTS.