atsauksmes par legion y520?

Sveiki.
Pienācis laiks man apsvēt domu par portatīvā nomaiņu. Meklējot pa dažādiem resursiem visu laiku atduros pret vienu piedāvājumu Legion y520. Varbūt kādam šāds jau ir un var sniegt savas atsauksmes? Māc šaubas par numpad izkārtojumu un klaviatūras apgaismojumu (dažās vietās tiek minēts, ka to pilnībā nevar izslēgt, kas šķiet varētu traucēt naktī skatoties video). Un kā ir ar skaņu?
Varbūt kāds var ieteikt ko labāku apmēram y520 cenu diapazonā?
Prasības: obligāts numpad, sākot no 15’’, ddr4, sākot no fulhd, vēlams 7, sliktākajā gadījumā 6 paaudzes CPU (pietiks ar i5).
Nepieciešams universiāls darba un atpūtas zirgs.

p.s. konkrētus veikalus nepiedāvājiet, tāpat meklēšu man piemērotāko, un visus acer un msi uzreiz izslēdzam.

0 Likes

Man tāds ir. Klavieres gaisma ir 3 pozīcijas - Off, Vāja gaismiņa, Spilgta gaismiņa. Tas darbojas labi, iebildumu nav arī pret Numpad, ne arī pret skaņu. Nedomāju, ka par līdzīgu cenu var atrast labāku, ar jaudīgākām iekšām, JA VIEN izdotos atrast risinājumu nopietnai problēmai, kas parādās daudziem y520 lietotājiem. Pa laikam nestrādā daži taustiņi. Teiksim, kompis aizmieg, bet, pamodinot viņu, nestrādā “e”, “g”, “h”, fn key, numpad 8 un 9. Kad kompis uzsilst (pāris minūtes), tad viss atkal strādā.
Lenovo forumā tas tiek aktīvi un dusmīgi apspriests, piedāvāti dažādi pašrocīgi risinājumi, bet oficiāli tas kantoris neatklāj, kas īsti par lietu. Kautkāds ražošanas brāķis vai kas… Ja dod taisīt pa garantiju, tad sataisa, bet defekts parādoties atkārtoti. Citreiz saka, ka nav pieejama vajadzīgā detaļa.
Ja google uzsit “y520 keyboard”, var fiksi atrast to diskusiju.
Man liekas, ka tik salīdzinoši dārgam laptopam ir nepiedodami būt ar tādu stulbu defektu. Redzēsim, vai laika gaitā Lenovo kaut ko izdomās… Man vēl diezgan ilgi būs garantija, ceru, ka nopietns risinājums atradīsies. Varētu jau kasīties, prasīt naudu atpakaļ utt., bet neesmu vēl nobriedis :slight_smile:
Varbūt Kursors.lv var noskaidrot sīkāk, varbūt ir privāti kontakti iekš Lenovo kautkādi, un kādu var pierunāt izstāstīt?
Ja nu nebūs citas izejas, skrūvēšu vaļā un apskatīšos, vai var pielietot forumā ieteiktos risinājumus…

0 Likes

tie taustiņi nedarbojas tikai brīžos, kad iziet no snaudas vai arī, kad slēdz iekšā pēc pilnīgas izslēgšanas? Ja tikai pēc snaudas tad tas mani maz uztrauktu, jo es tāpat snaudas režīmu pilnībā atslēdzu.

0 Likes

Ir bijis arī pēc pilnīgas izslēgšanas. Man tas parādījās salīdzinoši nesen, neesmu vēl visus variantus izpētījis. Nav arī tā, ka vienmēr tie taustiņi atslēdzas, citreiz viss ir ok. Lasīju viedokli, ka tas saistīts ar CPU un GPU augsto temperatūru ietekmi. Citi saka, ka metāla “gabals”, kas nosedz SODIMM, esot neprecīzi uzlikts un ejot kontaktā ar keyboard piniem. Vēl citi saka, ka vajagot atskrūvēt 2 vidējās skrūves korpusa apakšā, jo, viņas pievelkot, kaut kas tiekot mātesplatei par daudz saspiests, vai arī tās skrūves ir par garu…
Ja jau pietiks ar atskrūvēšanu vai kāda pričindāla noņemšanu un precīzāku uzlikšanu, tad risinājums vienkāršs. Redzēsim, būs jāpamēģina varbūt.

0 Likes

Tagad, kad pagājis vēl kāds laiciņš, gribu mazliet papildināt stāstu :slight_smile:
Tātad mans Leģions ir sācis uzvesties labi, problēma ar klaviatūru vienā brīdī pazuda un nav atgriezusies. Vai tā būtu sagadīšanās - nezinu, neko īpašu neesmu ne darījis, ne ievērojis, kaut biju jau gandrīz gatavs skrūvēt vaļā un skatīties. Jau nedēļas 3 viss turas bez sūdzībām un ceru, ka tā ar paliks.
Ir vēl tāds sīkums kā displeja lokanība. Verot vaļā ekrānu, viņš drusku izliecas, eņģe arī tāda stingra, un rezultātā ekrāna apmales plastmasa kādā posmā lejaspusē grib atdalīties nost un es viņu katru reizi ar krakšķi piespiežu atpakaļ. Švaks stiprinājums laikam. Tas gan neko datora darbībā netraucē, tikai nepatīkami, ka tik švaki nostrādāts. Laikam ļoti taupījuši, lai cena būtu konkurētspējīga.

0 Likes

Nu tomēr saņēmos un nopirku viņu, bet pagaidām pāris nedēļu lietošanas laikā neesmu pamanījis nevienu no augstāk minētajām problēmām. iespējams tāpēc, ka parasti pēc ieslēgšanas parasti pirmās visas darbības ir ar peli, nevis ar klaviatūru (ja neskaita pinkodu). Ekrānam, verot aiz vidus, arī nemanās problēma, bet to jau drīzāk pamanīšu pēc ilgāka lietošanas laika.

Kaitina tikai divi sīkumi, CSI nebūs jāmokās meklējot manus pirkstu nospiedumus un brīdī, kad slēdz iekšā, pirmajā sekundē nav nekāda identifikātora, kas pateiktu vai es Power pogu esmu nospiedis vai nē. Bet šie abi ir pamatīgākie sīkumi.

0 Likes