Audiogrāmatu apps

audiogrāmatu pleijeri — ir kādas pārbaudītas vērtības? faili kā nodaļas, grāmatzīmes utt.

1 Like

tas jau atkarīgs no audiogrāmatas faila. tur daudz variantu.

0 Likes

bez specformātiem. kaudzīte ar mp3 = viens lasāmgabals.

0 Likes

Kad klausījos grāmatas, izmantoju Smart Audiobook Player, cik atceros, varēja paņemt vienas mapes failus un salikt kopā grāmatā.

0 Likes

paldies! iečekošu.

0 Likes

Arī varu rekomendēt to smart audiobook player. Tagad gan pamatā audible… kaut kā salikās tomēr jocīgi zagt grāmatas, + audible jau tomēr ļoti ērts un plaša izvēle.

0 Likes

iebāzu degunu tai audiblē - nu nē, paldies. svētdienas klausītājam par dārgu, krievu klasiķu meklēšana ir izsmiekls - jāmeklē pēc angļu nosaukuma. neatradu kā pabrauzēt pieejamo grāmatu sarakstu tai pat krievu valodā.

0 Likes

iemēģināju un pagaidām paliku pie Smart Audiobook Player — dara visu nepieciešamo un maksā nieka 2 eiro.

0 Likes

Ir sanācis ka audiogrāmatas ir mana ikdiena .Arī es telefonā lietoju smart audiobook pleijeri,datorā pot player .Grāmatu nosaukumus paskatos krievu maksas aplikācijā ,pēc tam to atrodu adresē kinozal tv.ru .Tur grāmatas ir bez maksas.

0 Likes

aga, un filmas pirātbejā arī bez maksas.

1 Like

Man jau gan šķiet ka nekāpirātiska tur nav .LAI PIEKĻŪTU GRĀMATĀM VAI FILMĀM IR JĀRIĢISTRĒJAS ,UN JĀBŪT TORENT PROGRAMMAS LIETOTĀJAM.bET DROŠI VIEN KA NEKĀ NESAPROTU .Būs jāsāk iet pēc audiogrāmatām uz neredzīgo bibliotēku .

0 Likes

var jau zagt, es nenosodu - pats agrāk tā tik vien dzīvojos, tik nevajag sevi mānīt - tādi saiti nav legāli…
Ja kāds aiziet uz to neredzīgo bibliotēku - varbūt variet padalīties ar pieredzi? Kā tas strādā? Tev iedod disku? Cik acis jāizdur, lai dabūtu abonementu? Kas tur vispār ir tajā bibliotēkā? Latviešu literatūra?

0 Likes

Jā piekrītu ka nevajag sevi mānīt .BEz maksas šodien nebūs nekas .Ja runā par neredzīgo bibliotēku ,tad nāksies draudzēties ar k’du neredzīgo .Jums grāmatas izsnieks tikai redzīgo rakstā .Mums grāmatas ir pieejamas gan diskos ,gan flešā.Literatūra ir gan latviešu ,gan ārzemju ,bet tad jāzina kādas grāmatas interesē .Pats pādējā laikā esmu kritis uz skandināvu detektīviem .

0 Likes

Man interesēja grāmatas priekš bērniem. Gariem pārbraucieniem un vakariem. Maniem baigi patīk, ir pat ar mieru muteņu vietā klausīties, kas man liekas daudz jēdzīgāk, bet neizdodas man atrast neko citu īsti kā pasakas… gribētos jau ko normālāku. Paskatījos tajā biblotekā katelogā… tur tiešām šis tas varētu būt riktīgi labs, bet tad tiešām parastiem cilvēkiem nav iespējas neko dabūt? It kā nolikumā nekas tieši tāds nebija rakstīts… Varbūt ir kādā parastajā bibliotēkā kāds ievērojams audigrāmatu krājums, ko varētu aiziet bik iekopēt?

0 Likes

pa melno, ne?

0 Likes

Tākā pats vairākus gadus ņemu grāmatas caur torentiem ,tad grāmatas uz mana vārda ir sākusi ņemt sieva ,taču laikam bez mūsu palīdzības nebūs iespējams .Tikko uzzvanīju cilvēkiem kuri bibliotēku apmeklē .Bet varbūt ir vērts uz bibliotēku pašam pazvanīt un noskaidrot .Ja ļoti vajag tad zinu ka varu iet ar savu=jsu flešu ,un kādu kaudzi grāmatu ierakstīt .ATLIEK TIKAI PAŠIEM SAZINĀTIES .

0 Likes

jā, tas bija melnais… ceru, ka nevienu neaizskāru utt… es pat nevaru iedomāties cik tas var būt traki īstenībā… Kā vispār vājredzīgie var te normāli iečatot? Būs jāpapēta… trakums tak.

0 Likes

paldies. Droši vien pameklēšu parastajās bibliotēkās un, ja nesanāks, uzzvanīšu viņiem…

0 Likes

‘Smart Audiobook Player’ ir normālākais, ko esmu atradis un lietoju jau daudzduz gadus. Tik laba, ka pat upgriedojos uz maksas versiju (2eur), kaut gan nekāda vajsdzība nebija. Develperim paldies gribēju pateikt. :slight_smile:

Uzraksti kā sanāca ar bibliotēkām. Pats pāsvarā klausos krievu sci-fi, bet gribētos kaut kur atrast Audiogrāmatas Latviešu valodā, lai var garākā ceļā bērniem mašīnā uzlikt.

0 Likes

Ņeķer krenķi ,ar humora izjūtu viss man kārtībā .Zinu ka brīžiem esat paskarbie veči .Taču tas mani neuztrauc.Ja runā par foruma apgūšanu ,tad jāsaka ka neesmu vājredzīgs ,bet pilnīgi bez gaismas atlikuma .Jautrākais ka monitors datoram man ir ieplīsis ,tad jau arī vājredzīgais te neko daudz neredzēs .MAN DATORS RUNĀ ,AR TO JAU VAR DARĪT DAUDZ .Protams tekstā ir daudz kļūdu .Pašā forumā lai kautko uzrakstītu bija jāpiedomā kuru opciju spiest .Pat nezinu vai šis ko rakstu būs pareuzajā vietā .tāpat īsti nezinu kā savienot jūsu citēto kopā ar savu komentāru ,tākā jūs to bieži darāt savā star’pā .Protams programma neatpazīs bildes un PDF formātu .Taču visā visumā paklausīties ko spriežat varu .Tāda robotiska jau tā balss ir ,brīžiem vārdi izklausās pavisam jocīgi .Kā kādu laiku atpakaļ manis rakstītais Talk Back pielietojums ,humoru mīlot uzrakstīju ,kā sintizators nolasīja ,tauk beka pielietojums.Dabūju kārtīgi iekšā ,ar sirsnīgu smaidu paldies .

1 Like