Austiņas skriešanai

Sveiki! Meklēju ērtas austiņas skriešanai. tādas, kas nekrīt visu laiku ārā un arī nenospiež ausis. Vai varat ieteikt kādu variantu no savas pieredzes.
Jau iepriekš, paldies!

xiaomi airdots pro 2s, ~70€, skaņas kvalitāte lieliska un ļoti ērtas. Pirmo reizi paņemot rokās nodomāju ka šīs jau to vien darīs kā kritīs ārā no ausīm, bet realitātē skrienot katru dienu vai braucot ar velo klausos vismaz 50% treniņos gada laikā ne reizi nav izkritušas. Izņēmums ir ja ieliec austiņas un tad izdomā ģērbties (vilkt kko pāri ausīm) - tad gan labāk izņemt laicīgi, lai neaizķer un neizkrīt. Arī sieva jau kādus 2 gadus lieto tādas pat treniņu laikā, bet vecāku modeli “pro 2” bez “s” un arī pozitīva pieredze.

1 Like

Skraidu ar Apple Airpods 2nd gen. Nekad vēl nav kritušas ārā. Manām ausīm der perfekti. Noturīgas gan pret lietu, gan svīšanu. Nepatīk tās, kas ar gumijām jābāž auss kanālā, tāpēc mana izvēle ir tieši Airpods (ne PRO).

Paldies par dalīšanos ar savu pieredzi. Meklēju dāvanai. Pēc nelielas izpētas paliku pie JBL Under Armour True Wireless Flash X Black. Sievai ļoti patīk un skrienot

Bet pats sev nopirku testam budžeta variantu pilnībā bezvadu austiņas Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic S. Jūrmalas skriešanas svētkos 10 km distanci izturēja godam. Vienreiz viena austiņa izkrita, bet pats kaut kā nevekli kārtojot cepuri to aizķēru.