Austiņu cenu starpība atkarīga no krāsas?

Labdien, plānā ir iegādāties bluetooth austiņas budžetā līdz 120eur, pagaidām esmu noskatījis JBL E45BT austiņas, bet salīdzinot divu ļoti populāru interneta veikalu cenas ir ievērojama starpība, kas liek šaubīties par to vai visi produkti kvalitātes ziņā ir identiski.
Piemēram, 1a cenas svārstās no 69-80eur, bet rdveikalā cenas svārstās no 78-110eur, kas manuprāt ir ļoti iespaidīgi.
šo tēmu nebūtu taisijis, jo atbildi par krāsu jau izlasiju citā diskusijā (nokia 8.1), bet salīdzinot preces 1a, nav novērojamas nekādas atšķirības, bet rdveikalā salīdzinot var redzēt atšķirības, piem, citas funkcijas - 16h darbības laiks vs neodīma magnēti, tā pat preces kodi īsti nav secībā viens pēc otra. Mēģināju vaicāt veikala online asistetam, bet neko vairāk kā ieteikumu izmantot preču salīdzināšanu es nesaņēmu.

Aprakstu atšķirības ir tikai un vienīgi dēļ vairumtirgotāju un/vai interneta veikalu līkrocība un slinkuma. Ja rādās vienādi ražotāja kodi tad preces ir vienādas. Tāpēc īsto specifikāciju lasi ražotāja mājas lapā.

1 Like

Tas ir okei. Dažādi veikali vienus un tos pašus produktus iepērk no dažādiem vairumtirgotājiem pa dažādām cenām. Īpaši lielas cenas starpības var būt gadījumos, kad veikali ieved preces no citām valstīm vai pat mūsu tirgum neparedzētus produktus. Normāliem zīmoliem nav tādas lietas kā labākais vai sliktākas kvalitātes gadžeti. Meklē uzticamu pārdevēju un pērc tik nost savu izvēlēto produktu.

1 Like

Skaidrs. Liels paldies par atbildēm!