Ausu infekcija pēc Samsung Buds Pro

Čau!
Kaut kad martā nopirku S21 Ultra, līdzi nāca Galaxy Buds Pro austiņas. Lietoju tās kādi 4 mēneši un viss bija kārtībā. Taču pēdējā laikā pēc to lietošanas sāka niezēt ausu kanāli, infekcija radās. Es jau biju pie ārsta, kurš man ieteica nelietot in-ear austiņas. Nedaudz parakājoties gūglē redzēju, ka cilvēkiem visā pasaulē ir šāda problēma. Nedomāju, ka problēma ir tikai manās “vārgajās” ausīs vai nepietiekamajā Buds tīrīšanā.
Piem: https://toronto.ctvnews.ca/samsung-ear-buds-causing-irritation-for-some-customers-1.5475219

Uzrakstīju par šo problēmu Samsungam un prasu risinājumu, redzēs, ko atbildēs.
Varbūt vēl ir kādam šādi bijis arī no Latvijas?

tu, kad nopērc apavus, kuri izrādās tev berž, arī prasi risinājumu no ražotāja? :D

1 Like

Droši vien uz ātro izlasīji un neiedziļinājies, tāpēc šāds jautājums.
Ļauj, es izskaidrošu, ka vēsturē ir gadījumi, kad masveida produkts ir atsaukts no pārdošanas kādu cilvēka veselībai nedraudzīgu iemeslu dēļ. Tāpat arī vēl nesen Samsung Galaxy Note 7 sprāga uz visām pusēm, tad Samsungs tos atsauca.
Anyway. Visiem - Samsungs palūdza nosūtīt pirkuma līgumu ar lūgumu atgriezt preces, kuras izraisa veselības problēmas. Līdz ar to - jā, dažreiz ir vērts pacīnīties par savu taisnību, nevis pieņemt esošo situāciju kā vienīgo un noplātīt rokas. :slight_smile:

2 Likes

Nu vispār tev ausu infekcija radās ilgākā laika posmā. Viens no iemesliem nevīžīga attieksme pret savu veselību, tas ir netīri ausis, dažādu svešķermeņu iekļūšana ausīs. Es šeit nevainot tieši Samsung un šis nebūs tas gadījums, kad būtu jāatsauc produkts. Cik cilvēku tik variācijas un situācijas. Tu laikam jebkurā produktā meklē defektus, lai iespraustu savu pēcpusi un mēģinātu izspiest no ražotaja.

1 Like

Austiņās salien viss tas kas atrodas ausīs. Dēļ kā ausīs spraužamās austiņas regulāri jānotīra. Ja kāds nemazgā ausis un austiņas ilgākā laikā, ausu infekcija ir loģisks iznākums.

1 Like

Ausu ārsti parasti saka tā par ausu tīrīšanu - mazākais ko pats drīksti likt ausī ir elkonis.

Ausīm ir jābūt vaļā, brīvi jāelpo un dabiski jāvēdinās. Pat ja tur ir nedaudz sērs - tas tam tur ir domāts un nevajag to tīrīt ārā kā to piedāvā INTRANET. Tik cik mazgājot vai peldoties ielīst ūdens, tik arī vajag to ausu mazgāšanu. Vesaliem cilvēkiem.
Redz, bet ja cilvēks sāk izmantot visādus pričendāļus, austiņas, ķiveres - tad loģiski dabiskā sistēma sāk gļukot - no vairāk krājas sērs, līdz tavai problēmai ar infekciju.
Un tur problēma ir nevis ražotājā, bet tikai un vienīgi lietotājā. Ej pie ausu ārsta un stāsti cik h tu tos puļķus turi ausis un cik no tā laika tu vari samazināt.
Over-ear austiņas vienmēr būs labākas, galvenokārt tāpēc, ka vairs negrūdīsi netīrumus dziļāk ausī.

4 Likes

Piekrītu. Lai vai cik ražotājs, iespējams, teiktu, ka tās austiņas ir ok, tie būtībā ir brutāli ausu korķi un, ja tādu korķi turam ausīs ilgstoši, tad problēmām ir jābūt. Atkarīgs vienīgi, kurš tās jūt varāk.
Pats lietoju (pārāk daudz) Galaxy Buds live un ausis nav starā.
Ausu ārsta viedokli par šiem loriņiem labāk nezināt.
Intranet muļķības, lūdzu, ignorēt.

2 Likes