Baterija

Sveiki. Gribētos uzzināt, cik grādi telefona baterijai skaitās normāli. Jo turot telefonu pie lādētāja un tai pat laikā viņu izmantojot viņš nenormāli sāk karst. Vidējā temperatūra, kad viņš ir uzkarsis ir 36-37 grādi.

[quote=Artanis]Tas ir pilnīgi normāli. Pamēģini lādēt telefonu ar 2A lādētāju, karstā vasaras dienā, statīvā uz auto priekšējā stikla, lietojot Waze un reizē turot hotspotu ieslēgtu. Lūk TAD tu sapratīsi, ko nozīmē neveselīga temperatūra…
[/quote]

Tādā situācijā lādēšana faktiski nenotiek. Kartsās vasaras dienās ar to saskaros.

iPhone drošības nolūkos pat mēdz izslēgties. Androīds gan karstuma dēļ nav izslēdzies vēl.

Tā ir absolūti normāla temperatūra. No stress! Mūsdienu aparāti ir pietiekami gudri lai gadījumos, kad temperatūra sasniedz kritisku līmeni, lietotāju pabrīdinātu ar paziņojumu un pat izslēgtos. Man ir uzkarsis līdz 50 grādiem pie intensīvas slodzes un lādēšanas. Saule, auto panelis un waze ir ekstrēmi, arī man tā ir aparāts vairākas reizes izslēdzies, jo tur līdz pat 70 var “uzkačāt”.

Nu neuztraucies.Aparati tiešām vairumā ir pietiekoši gudri ,lai nekas nenotiktu! Protams, ir jau note 7 incidenti, pāris Apple incidenti utt…bet neuztraucieties. kāda iespēja ,ka pie taviem oļukiem kaut kas uzsprāgs vai aizdegsies ! Man dzīvē tikai viena baterija ir uzpūtusies…un tas pats low end lg.