Baterijas maiņa Samsung Galaxy S6 edge

Sveiki!
Vai ir nepieciešams mainīt telefonam bateriju, ja telefonu intensīvi lietoju, gandrīz visu laiku ir ieslēgts wi-fi vai mobilie dati, līdz ar to sanāk lādēt pat 2-3 reizes diennaktī? Vai arī tas ir normāli?
Ja jāmaina, tad kur labāk to darīt? Telefons pirkts BITE veikalā, garantija vēl ir, bet gribas, lai maina cilvēks, kas to ļoti labi pieprot - diemžēl par šīs kompānijas remontiem no paziņām nav labas atsauksmes :frowning:

Nē, tas nav saistīts ar sēdēšanu soc.tīklos :slight_smile: darba specifika :slight_smile:
Cik ilgā laikā aptuveni tur varētu samainīt - diena, nedēļa?? Varbūt ir zināmas aptuvenās izmaksas?

garantijas laikā - tikai pārdevēja noteiktajā kantorī, lai nezaudētu garantiju.

Artani, nu nav jau tā smuki katrā topikā par soctīkliem ar lupatu pa seju uzreiz dot. samsungiem baterijas mēdz sprāgt nost.

[quote=Artanis]Nē, trīsreiz dienā telefonu lādēt nav normāli. Bet tāpat varbūt vajadzētu pamainīt savus tālruņa lietošanas paradumus, un mazāk sēdēt soctīklos nonstopā?

Beteriju var nomainīt Mobilemonsters uz Matīsa (laikam) ielas. No visiem līko roku remontiem Rīgā viņi ir vienīgie, kas līdz šim manās acīs vēl vismaz nav pazaudējuši reputāciju.[/quote]

MTTC tiks galā 45.90EUR, viņi skaitās oficiālie, domājams ka garantija paliks spēkā, drošības pēc var uz Biti piezvanīt.
https://www.mttc.lv/Samsung/Galaxy-S6-edge.html?force_sid=infl82qb6ljplho1prhasae7f0

Garantija maijā beigsies, tā ka tas vairs nav īpaši svarīgi, kur mainīt.
Mani interesē pieredze - kā telefons kalpo pēc tam? Vai taisnība, ka šie līmētie aizmugures vāki pec tam vairs labi neturas, rodas problēmas ar mainīto bateriju, jo tā nav rūpnieciski ielikta?
Telefonu negribu mainīt, viss apmierina, izņemot bateriju :frowning:

Vispār no savas & paziņu pieredzes tiešām esmu pamanījis, ka Samsung baterijas ļoti ātri nolietojas. Galaxy S7 (23 mēneši), baterijas veselība - 68% (AccuBattery dati), realitātē baterijas darbības laiks nu jau vismaz pusgadu ir kļuvis par acīmredzamu problēmu (lai gan jaunam telefonam pat likās ļoti pieklājīgi). Salīdzinšanai - vairāk kā 3 gadus vecam Sony Xperia Z2 baterijas kapacitāte tuvu 80%. Samsungam, ka baterija sāk turēt mazāk, varēja novērot jau ļoti ātri, liekas jau pēc pusgada. Atceros arī kā S2 un S3 laikos pēc 2 gadiem baterijas bija praktiski izmetamas. Nav par šo nekādi fakti konkrēti dzirdēti, bet ir aizdomas, ka Samsung šajā ziņā pamatīgi haltūrē ar kaut ko un ir galvenais iemesls kādēļ viņu jauno produktu virzienā neskatos.

man mobilemonsters taisīja vaļā S6, diemžel nesalaboja tāpēc nezinu kā turas ilgtermiņā. Vizuāli bija viss OK, pa to vāku pasit ar knipi, nedrīkst plakšķēt t.i. nav spraugu. Ej izdari un pastāsti kā veicās…

Sazinies ar Samsung servisa centru. Manam kolēģim tikko, gadu vecam S8, bateriju nomainīja tur. Par brīvu. Uzzvani vai uzraksti viņiem. Mēģināts nav zaudēts.

Lai arī netīk man reklamēt konkrētus kantorus, bet arī man ir līdz šim labas atsauksmes par monstriem. Reiz sieva nesa labot savu Xperia. Pēc stundas zvans un varot nākt pakaļ. Naudu nepaņēma, jo esit bijis tikai viens kontaktiņš vaļā. Zinu, diezgan neticami, bet pats biju klāt pie saņemšanas. Pats nespēju noticēt, jo bijām jau gatavojušies tam, ka piestāstīs pilnas ausis par mātes plates maiņu un remotu par 100EUR, bet nekā. Mēdz notikt brīnumi. Tādēļ ja vajag ko no aparātiem remontēt, eju pie šiem un iesaku arī citiem. Nav likuši vilties.

tīk, tīk!

Hei,

Manai kundzei ir līdzīga problēma ar Samsung Galaxy S6 Edge. Telefonam februārī apritēja gads, kopš nopirka. Telefonam internets pa dienu netiek lietots, cik nu wifi, bet stāv nolikts atvilktnē. Ja 8 no rīta noņem no lādētāja, tad plkst 15 telefons jau pīkst, ka jāliek lādēt, jo atlikuši 15 procenti. Tante Bauskā it kā saka, ka iebūvētajām baterijām ir 2 gadu garantija, nevis 6 mēn, bet vai ir kāds saskāries, kā ir realitātē?

S6 sērijai ir ļoti vājas baterijas pēc dizaina. Man bija S6 gadu līdz neizturēju citas problēmas, baterija salīdzinot ar citiem flagmaņiem ir krimināla. 2-3 stundas sot (screen on time) ir ļoti vājš rādītājs, tādēļ Tu arī lādē 2-3reizes dienā. Kā kolēģi saka paskaties programmās baterijas veselību pirms nes. Ja nolietojums nav liels tad jauna baterija Tev neko ievērojamu nedos.

Visiem paldies par ieteikumiem! Rīcība ātri nebūs, jo dzīvoju patālu no Rīgas, bet kolīdz varēšu, padalīšos ar savu pieredzi :slight_smile: Jaukas visiem brīvdienas! :wink: