Beats Studio Buds

Sveiciens! Varbūt ir kādas atsauksmes par šīm austiņām? Vai sader ar Android? Cik lasu internetā tad ir pat aplikācija priekš Android, bet vai tiešām strādā. Plānoju izmantot fiziskām aktivitātēm - Velobraukšana vai viņas neizkritīs. Viens saka ka nē, viens jā. Varbūt kāds var padalīties ar atsauksmēm un varbūt pat ieteikt vēl kādas labas austiņas. Galvenais lai bezvadu un iet kopā ar Android.

• Austiņas nesavienojas ar aplikāciju, bet ar Bluetooth, tā kā savienosies tāpat kā ķīniešu tumbiņas.
  • Velobraukšanai nekādas austiņas - tev ir jādzird, kas notiek apkārt un kas notiek zem riepām.
  • Jebkura veida puļķi ausīs nav ieteicami ausu veselībai - nevēdinās.
1 Like

Nu ko es varu pateikt

Trūkumi:
Šeit būs tikai mans viedoklis un pieredze.
1) Skaņa. Pēc airpods 2 tas liek skanēt tā, it kā starp mani un mūziku būtu lente/durvis. Dievs zina, kā tas notiek, bet tie skan kā 20 eur ķīniešu austiņās.
2) Savienojums. ir labs, atver kastiti uz 3-5 sek un jūs saņemsiet savienojuma logu, bet tas ir viss. Ja joprojām lietojat Apple Watch (man ir 4) un kā ar tiem atbildēt uz zvanu, tad ir vēl viens mīnuss. Ja tās ir savienotas ar vienu ierīci, šīs austiņas būs tikai ar to. Citiem vārdiem sakot, šajā ekosistēmā tie nav kā airpods,. Ja klausāties mūziku no pulksteņa un pēkšņi saņemat balss ziņu tālrunī, jums ir vai nu jāizvelk austiņa un jāpaceļ tālrunis, lai klausītos, vai arī austiņa atkal jāsavieno ar tālruni un jāatgriež.
Un, jā, esiet gatavi traucējumiem un pārtrauktiem savienojumiem.
3) Es nezinu, kā to nosaukt, ļaujiet tam būt patstāvīgam :joy: Ja jūs klausījāties mūziku un ieliekat vienu austiņu lādēšanas gadījumā, kad ieslēdzat mūziku, mūzika tiks atskaņota kejsa un ausīs. Es nezinu, kāpēc tie neizslēdzas. Un es nezinu, vai jums tas ir svarīgi vai nē, ja jūs izņemat austiņu no auss, jums tā nepieder, un tā turpinās atskaņot mūziku, pat ja jūs to ievietojat lietā, tā nevar uzvarēt!
4) Vadības ierīces. Poga zem austiņas spīdīgās virsmas atrodas austiņas stūrī, kur virs burta b. Kad vēlaties kaut ko pārslēgt, pirksts izslīd, tāpēc tos japietur.
5) Ērtība.Furlara izmērs aizņemtu 1/2 jūsu kabatas un dzīvojamās platības jūsu dzīvoklī. Un austiņas izliecas no ausīm, it kā gribētu uztvert savienojumu no kosmosa.
6) Komunikācija. Esiet gatavi, ka savienojums starp austiņām un tālruni/ atskaņotāju/pulksteņu tiks zaudēts uz 15 sekundēm, kamēr tās katru reizi atkal izveidos savienojumu.
7) Funkcionalitāte. Par trokšņa slapešanu nav ko teikt, jo tās vienkārši nav. Ausu aizbāžņi par 2 eur veic labāku darbu. Caurspīdīguma režīms ir kā bērns ar maisiņu rokās, kas spēlējas pie jūsu ausīm.

Es ieteiktu kautko šadu Pirkt Audio-Technica ATH-CKS5TW - HomeAudio.lv, Buy Yamaha TW-E3B - HomeAudio.lv

Tā ka majaslapa nedod man ielikt vairak par diviem linkiem vel šadus ieteicu JBL Reflect Mini, balta - Bezvadu austiņas, JBLREFLMININCWHT | Euronics , Sony WF1000XM3, sudraba - Bezvadu austiņas, WF1000XM3S.CE7 | Euronics

Skaidrs! Paldies par atsauksmi. Kā ar Beats Flex? Tās izskatās tādas kompaktākas