Bezvadu austiņas

Gribu iegādāties bezvadu austiņas (on - ear) ikdienai - tīri pārvietojoties uz/no darba vai esot kustībā uz citiem galamērķiem. Bet piedāvājumu klāsts ir tik liels, ka tajā esmu jau vismaz pāris reizes apmaldījusies.
Ko Jūs varētu ieteikt cenu kategorijā līdz 200eur? Gribas vieglas, ērtas (no kurām ātri nesāp ausis) un lai netraucē citiem, jeb ar labu skaņas izolāciju.
Metu acis uz beats, bet negribas augstu cenu maksāt par zīmolu vien.

Nedomāju, ka Beats būtu pareizā izvēle.

Varētu ieteikt - https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/austinas_datoru_skalruni/datoru_austinas/jbl_e65btnc_bluetooth_overear_headphones_w_noise_cancellation_black

1 Like

Beats laikam gan nē, ''īsti audiofili" tos pamatīgi kritizē kā neadekvātu produktu par savu cenu.

Ņem kaut ko no stabilajiem, lielajiem zīmoliem - AKG, Sennheiser, JBL, Koss, Audio-Technica … bet ņem vērā, ka modeļiem var ļoti atšķirties skanējums. Ja bieži klausies kādus specifiskus mūzikas žanrus, tad arī austiņas labāk izvēlēties piemērotākas. Piemēram, ir ausis priekš “bass-heads”, kam patīk akcentēti basi, “analītiskas ausis” tiem, kam patīk dzirdēt visas detaļas sausi, bez “saldināšanas”, ir ausis, kam labi padodas stereo ainava, precīzāk pozicionējot instrumentus telpā utt. utml. Te viss atkarīgs no personīgās gaumes.

Un, protams, ergonomika arī ir svarīga, it īpaši kustībā - lai, piemēram, kāpjot autobusā, ausis nenoslīd no galvas.

Kaut gan es personīgi priekš pārvietošanās (it īpaši pilsētā) neņemtu pārāk izolējošas, jo tas tomēr palielina risku palaist garām kaut ko svarīgu apkārt.

2 Likes

Te ir labs raksts par šo tēmu, ja der arī over-ear nevis tikai on-ear: https://thewirecutter.com/reviews/best-over-ear-headphones

Iz personīgās pieredzes par on-ear:

 • Marshall Major III BT ļoti ērti sēž uz galvas, nav milzīgi izvirzītas uz āru (kompaktas), skaņa diezgan ok, samēra basīgs skanējums. Nav izteikti detalizēts skanējums, bet kopumā ļoti patika (sabalansēti viss). Noņemams vads, ādas apdare, salokāmas, bet negrozās diži uz sāniem. Nu tā eleganti kopumā. Pieejamā brūnā krāsa ir priekš manis ir ķerama ēsma :slight_smile: Cena: var atrast zem 100eur, bet pārsvarā drusku virs.

 • JBL C45, pavecs modelis, skan apuveni kā Marshall, skaņa detalizētāka bet ne tik izteikti basi. Samērā ērtas, nav milzīgi izvirzītas uz galvas. Grozās uz sāniem, saliekās smuki. Noņemams vads. Atjauninātam modelim e45 ādas imitācijas vietā uz stīpiņas ir prasta drēbe, kura veikala demo modelim jau bij sašmucējusies. Savulaik cena Euronics bij ap 70eur

 • JBL T560, budžeta līmeņa ausis, skan arī nu tā, ne pārāk ērtas, diezgan izvirzītas uz āru esot uz galvas salīdzinot ar augstāk minētajām ausīm. BT only, vads nav pat opcionāls. Cena uz “akciju” euronicsā - 39eur

Cerams noder tāds info. Abi JBLi ir lietošanā bērniem, Marshall aizņēmos no paziņas. Gaidu labu cenu/noskaņojumu/u.c. tarakānus lai nopirktu tieši Marshall, ja vien netrāpīsies uz testu kas vēl labāks.

3 Likes

Svarīgo Detaļu podkāstā izteicies, ka esi uzgājis vienas feinas price/performance Jabra ausis, par kuru modeli runa?

Bet, ja jau sāku rakstīt, tad varbūt kādam ir kas iesakāms vajadzībai:

 • pielietojums ofisā, lai pasīvi izolē trokšņus (nav intereses pārmaksāt par aktīvo slāpēšanu, ja ofisam tas diži nepalīdzot) un ideālā gadījumā gana kompaktas, lai paņemtu retajos izbraucienos;
 • cena zem 100 EUR;
 • nēsāšanas risinājums šķiet sekundārs, galvenais skaņas izolācija;
 • sliecos uz bezvadu risinājumu. Izbraucienos enerģijas taupības nolūkos gan interesātu kabelis, bet izbraucieni tāpat ir gana reti.
 • Klausīts pamatā tiek podkāsts vai metāls \m/

Kristabz, man liekas, kaut kad slavēja Jabra Elite 85h, bet tā jau cita cenu kategorija.

Varu ieteikt Jabra Move (https://www.jabra.com/bluetooth-headsets/jabra-move-style-edition#/#100-96300004-02):

 • Mazs izmērs, ausis nespiež, ērtas, uz tausti kvalitatīvi materiāli
 • Labs price/performance
 • Pēc 2 gadu lietošanas izskatās kā jaunas
 • Skaņa manai gaumei perfekta, nav bassssss overloaded :D
 • Nav kompaktas, jo nelocās kopā
 • Vecais BT 4 standarts
1 Like

Es ieteiktu XIAOMI MI AIRDOTS PRO. Aktīvā skaņas slāpēšana diezgan labi slāpē dzinēja troksni, par ofisu nepateikšu.

1 Like

Paldies! Kā ar bateriju, vienā apskatā saka, ka tikai 4 stundas turot? Tas laikam nav jāņem vērā, 5 citos apskatos nesūdzas.

Paņēmu Jabra Move Style Edition. Atnāca pāris dienas no Amazon par 60 EUR. Izskatās, ka būs ok, ausis nespiež, pasīvā izolācija palīdz izvairīties no kolēģu klačām. Nav tā, ka varētu tā gaumīgi sajust kā bungu pedālis dod pa ausīm un saņemt nevājo koncerta pieredzi, bet domājams, ka priekš 50 EUR austiņām šīs ir visai labskanīgas. Droši vien neatpaliek arī no vairuma jūtami dārgāku variantu.

Pēc ilgākas pieredzes:

 • izolācija tomēr nekāda;
 • pēc skaņas gan ir ok - kad Spotify EQ apakšas stipri paceltas. Savādāk metālā vispār apakšu nekādu;
 • nesapratu kāpec win 10 atpazīst kā 2 ierīces: headphones un headset. Headphones skan kā jāskan, headset skan drausmīgi, un skaņa parādās ar larkšķi, kad ieejas signāls parādās pēc klusuma pauzes sarunā. Zvani no PC komfortabli nav sanākuši.
 • No telefona sazvanīšanās pieņemama, reti gan kāds pateica, ka sliktāk dzird (es ofisā klusumā);
 • varbūt man maza galva, bet nekāds dižais “move” ar šīm nesanāks, kā pieliecos to krīt nost no galvas.

BTW. Sony bez maz jau ir izziņojis savas jaunākās/labākās trokšņu slāpējošās austiņas WH-1000XM4 :drooling_face: Cenas kā vecajām - ap $350 US.

A kas tām ceturtajām ir tik labāks par trešajām? Trešās tagad pa 250 jaunas nāk, man šķiet, ka lielisks pirkums.

Pagaidām izskatās, ka aptX Adaptive un līdz ar to mazāka aizture filmām, uuun vairāk mikrafoni labākām telefonsarunām, jo esošais setups un algoritms manā skatījumā tomēr bija pašvaks, trokšņainās vietās. Bet pareizi norādi - tiklīdz review nedos augstākas cenas pārliecību, tā varians B ir grābt trešās palēto.

Jā aizture var būt problemātiska. Tiesa, determinētam saturam teorētiski pati austiņa varētu teikt sistēmai, pa cik bildi pieturēt.

Par miķiem jā, esošie ir tādi nedaudz sūnaini.