Bilžu smiekla ciba

piedāvāju šeit likt tikai izteiktas pērles un personīgos smiekliņus, nevis pārpostēt visu internetu :slight_smile:
ja komentējat, tad neaizmirstiet, kā attaisnojumu par offtopiku, pielikt kādu patiesi smieklīgu bildi…

daudzi zin, ka interneta reklāmas atkarīgas no kūkijiem. incanci, kāda man lapa bija jāapmeklē, lai es ieraudzītu šo?
[update]
pāreksperimentējos ar foruma iespējām un bilde pazuda :frowning:

dažreiz nebūtu nemaz tik slikti doties uz turieni, uz kurieni pasūta…

Ja Tava sieva/draudzene arī lieto to pašu datoru, tad es aiz cieņas pret viņu šo reklāmas ekrānšāviņu no šejienes izņemtu :slight_smile:

vai vēl ļaunāk - ja mīļākā.

Ja Tava sieva/draudzene arī lieto to pašu datoru, tad es aiz cieņas pret viņu šo reklāmas ekrānšāviņu no šejienes izņemtu :)[/quote]

lieto gan, bet es par viņu neuztrauktos. reku viņas foto :wink:

Tas mirklis, kad tevi pasauc parādīt kaut ko datorā, a tur izlec paziņojums, ka “tā” filma ir nokačājusies :smiley: :smiley: :smiley:

Tas jau parasti parādās paša saucēja datorā, t.i. vairs nav tava problēma. Jautrāk ir bosa vizīte pie tevis pirmdienas rītā ar darba jautājumu parādīt kaut ko, kad tu vēl neesi atbloķējis datoru un vispār pa pusei guli. Un atbloķējot ekrānu priekšā karājās piektdienas vakarā aizmirstais YouTube logs ar pikanta satura bildēm un piektdienas vakara acu aizliešanas tusa gatavošanas čatu apakšā. Vai kaut kas cits tamlīdzīgs.

man nav bosa.[quote=Krotow][quote=Lapsinieks]Tas mirklis, kad tevi pasauc parādīt kaut ko datorā, a tur izlec paziņojums, ka “tā” filma ir nokačājusies :smiley: :smiley: :D[/quote]

Tas jau parasti parādās paša saucēja datorā, t.i. vairs nav tava problēma. Jautrāk ir bosa vizīte pie tevis pirmdienas rītā ar darba jautājumu parādīt kaut ko, kad tu vēl neesi atbloķējis datoru un vispār pa pusei guli. Un atbloķējot ekrānu priekšā karājās piektdienas vakarā aizmirstais YouTube logs ar pikanta satura bildēm un piektdienas vakara acu aizliešanas tusa gatavošanas čatu apakšā. Vai kaut kas cits tamlīdzīgs.[/quote]

šodien vārdadienu svin Lenoras!

Lenore, the Cute Little Dead Girl by Roman Dirge
#1 The New Toy

ps. jauku pirmdienu, nebūsim kā amīši… tfu, kāmīši :wink:

8 GB no 100% Jaunzēlandes vilnas!

Alābkais grafiķis jau ir atrasts, tagad kārta

eh, prot japāņi izdomāt :) žēl, ka mūsu TV vairs nerāda Takeši pili…

To jau redzējām, kā šis mēģina uzvaras deju brīdim, kad būs ticis galā ar tiem, kuri viņu iepriekšējos klipos spārdīja.