Bluetooth/3.5 mm skaļruņi

Sveiki! Kāds varētu ieteikt skaļruņus, kuriem būtu gan bluetooth savienojums, gan parastais 3.5 mm jack. Vēlamā jauda kaut kur 40-50 W (dzīvoklī vairāk nav vajadzīgs). Kāda vispār pieredze ar bluetooth skaļruņiem?

40-50 ir kādās mērvienībās? tās tak palielas plauktenieces, kurām kārtīgs pastiprinātājs vajadzīgs… vai domā tos plastmasas grabuļus uz kurām ķīnieši uzraksta 100W?

Grūti saprast vai Tu vēlies kādu portatīvo vai stacionāro?
No portatīvajiem skaļruņiem - UE Boom / UE MegaBoom varētu būt, kaut kas tuvumā.

No stacionārajiem - jebkurš skaļrunis + Chromecast Audio.

No pieredzes - Denon Envaya Mini, laba skaņa, akumulatora darbības laikam arī nav slikts (~6h uz vidēju skaļumu), mikrofons gan reti štruntīgs. Savienojums aptuveni tos 10m ir. Ja nav ļoti biezas grīdas vai sienas, tad tām nevajadzētu traucēt.

Ar 40-50 W domāju kopējo jaudu. Gribētos stacionāro, kuram ir bluetooth, lai nebūtu jāizmanto chromecast.

Pozitīva pieredze ar MONKEY BANANA. No šīs sērijas ir arī SW, bet tie maitas gan ir dārgi.

http://www.ebay.de/sch/i.html?_odkw=monkey+banana&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR1.TRC0.A0.H0.Xmonkey+banana+gibbon.TRS0&_nkw=monkey+banana+gibbon&_sacat=0

tas, priekš labiem aktīvajiem skaļruņiem, ir dārgi???[quote=Artis]Pozitīva pieredze ar MONKEY BANANA. No šīs sērijas ir arī SW, bet tie maitas gan ir dārgi.

http://www.ebay.de/sch/i.html?_odkw=monkey+banana&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR1.TRC0.A0.H0.Xmonkey+banana+gibbon.TRS0&_nkw=monkey+banana+gibbon&_sacat=0[/quote]

Kā to ņem… Laikam jau cena priekš aktīvajiem ir pieņemama. SW viņiem ir dārgi, vismaz man tā šķiet.

Ar aktīvajiem ir tā, ka bieži vien tie ir nevis skaļruņi, bet monitori. Monitori nozīmē skaņas koncentrēšanos uz vienu punktu, nevis visu telpu. Vēl ir feina M-Aufio produkcija, bet tie tiešām ir studiju monitori bez BT.