Bluetooth ausis + sports

Viss pavisam vienkārši - sportam gribu ausis, bet esošajām in-ear ausīm vads traucē, značit bluetooth vajag. Budžeta ziņā kaut kā negribētos ielikt virs 50. Jau ļoti ilgi neesmu nekādu research taisījis par ausīm, kur nu vēl par in-ear, un bluetooth vēl jo mazāk, tāpēc derētu kāds padoms par to, ko un kā meklēt, kam pievērst uzmanību. Droši varētu ieteikt arī variantus, ko uzskatāt par labiem esat.

dodocool Bluetooth Headphones Wireless 4.0 AptX Hi-Fi Headset Wired Headphone 2-in-1 Over-ear Stereo Sound 10 Hours Playtime
http://s.aliexpress.com/quIVzmaU?fromSns=Copy to Clipboard

sportam??? kādam sportam??? ok - šaham - derēs. Kērlingam - varbūt. (cilvēks speciāli uzsver - IN-EAR!)

Jā, nu pareizi Lapsinieks saka, man on-ear vai over-ear šoreiz nederēs.

Ja nu interesē - sports ir klinšu kāpšana, tā kā jo mazākas un jo labāk turās ausīs, jo labāk. :D

Lapsinieks lasa rūpīgi, jo citādi lasīt vispār nav jēgas.

Lapsinieks zin arī kādu labu zilā zoba ausi?

man pašam ir šādas, Ikdienas lietošanai ļoti ērtas, jo viss svars atrodas uz pleciem nevis ausī un ņemot vērā, ka katru dienu viņas tiek lietotas vairāk kā 12 h tas nenogurdina. Bača tur apmēram 2 dienas (atkarībā no izmantošanas intensitātes, tākā es viņas izmantoju gandrīz tikai sarunām, tad var izvilkt pat 3-4 dienas)
Bet sportam laikam viņas īsti nederēs, jo vismaz man pārāk bieži krīt no ausīm ārā, bet man laikam nestandarta auss, jo vienai ausij man der pats mazākais uzgalis, bet otrai viņš ir par lielu. Bet ja izkrīt no auss vismaz nav jāuztraucās, ka var pazust, jo paliek uz pleciem.
https://www.salidzini.lv/cena?q=eo-bn920

p.s. cena ar laikam ir tieši uz robežas vai drusku vairāk.

nā :( Lapsinieks ir audiofīls, kas zilzobi neatzīst kā sugu. un ausis ar’ pa lielām šaibām, kaut arī ir pašam krutas audiotehnika ausis, kuras izmantoju 3x gadā… ikdienā ģimeni un kaimiņus spīdzinu ar pamatīgas stereosistēmas palīdzību.

bet par lenšu magnetafoniem un vinila platēm vienmēr gatavas parunāt.

Patiesībā, Bluetooth ar AptX skan ļoti labi. Man ir Marshall MID austiņas un starpība starp Bluetooth ar AptX un vadu ir praktiski nemanāma. Bez AptX gan var just starpību.
Biju pasūtījis no Ali QCY QY8 pa 12€, skanēja labi, arī ausīs turējās labi, bet, par cik mūziku pārsvarā austiņās klausos mājās, tad paņēmu On-ear austiņas.

Man bija 5 dažādas BT un 3 aux in ear austiņas. Neviena nepatika. Paliku pie šīm. Pietiekami lētas lai nebūtu žēl katru gadu mainīt + skaņa labāka (t.i. varbūt nav baigi kvalitatīva bet skaļa un ar basiem, kas tieši sportam svarīgāk) nekā in ear, daudz ērtāk ausīm utt. In ear sportam tas mārketinga uzspiests viedoklis. Skaņa nav nekāda perfektā, ikdienā pie galda nelietoju, tam citas. Bet skrienot vai sūknējot māju utml ideāli. Bik labākas lkm ir tās Monster Sport, bet likās pa dārgu lai paķetu pamēgināt. Te 16 eur un viss strādā. Tā ka tas tiešām nebija joks.

Tad izolene arī komplektā, lai pievilktu pie galvas? Jo citādi es neredzu, kā man uz sienas tādas turēsies virsū. Skriešana un klinšu kāpšana pēc ķermeņa kustībām nav salīdzināmi sporti, man in-ear ir absolūta nepieciešamība, nevis “O, cilvēki sporto ar šitām, jāņem man arī”.
Bet nu šobrīd es vēl pagaidīšu, varbūt vēl kādam būs citas idejas ausīm, kuras atbilst manām nepieciešamībām.

Par klinšu kāpšanu neko neteici - nav gluži standarta LV sportiņš… Tur pieļauju, ka, karājoties ar galvu uz leju, varētu arī nokrist. Es jau ar nesaku, ka the uber best variants - esmu vnk nonācis pagaidām līdz šim. Iespējams kkad pāriešu uz Monster. Katrā ziņā tad izstāsti pie kā beigās nonāci un kāds rezumē. Man līdz šim tās ar kaklasaiti ir traucējušas uz kakla (un tavā gadījumā ar gāzīsies nost) un manuprāt bik tizli izskatās. Bez kaklasiksnas tie auss ielikņi bijuši pārāk lieli un krituši ārā. Problēma arī ka in-ear īsti nevar nekur notestēt… redz, te ar nevienam jau nav īsti ko ieteikt…

Man vēl ir šitādas: https://www.aliexpress.com/store/product/dodocool-Sports-Bluetooth-Earphone-Stereo-Wireless-headphones-IPX5-Bluetooth-Headset-with-Mic-Support-Siri-Multipoint-Connection/2397061_32830511273.html

Man nepatika, ka viņas nav pārāk skaļas, bišķi pietrūkt basu, un par kaut kādu tur super audio kvalitāti runāt vispār nevarētu šeit. Man gan priekš sporta, kur uzdot ritmiņu un paklausīties podkāstus/grāmatas, bija pilnīgi ok. Pēc vairākām h sāk bišķi ausis spiest - tāpēc pārgāju uz tām over ear. Bet savādāk ar nav sliktas, ik pa laikam tiek uzliktas. Vēl neliela nianse, ka jālādē abas austiņas - bišķi vairāk vadu mājās, un baterija ar tur mazāk - tik kādas 3h lkm. Bet ar to kāju var diezgan labi nostiprināt uz auss un stāv ausīs stabili - arī purinot galvu nekur nelido. Vēl pluss, ka nav arī tā savienošanas vada. Citām ausīm arī īsais nedaudz mēdz ietraucēt, un man nepatīk, ka kaut kas ap kaklu tur rīvējas. Tā ka priekš klinšu kāpšanas varbūt, ka tev der… nez…

Sennheiser CX SPORT
https://en-uk.sennheiser.com/sport-earphones-bluetooth-running-jogging-workouts

vai lētākas ne-sporta krāsas
https://en-uk.sennheiser.com/bluetooth-wireless-earphones-headphones-cx-600bt

Zinu tikai, ka parastas vadu in-ear austiņas manās ausīs turas ļoti labi un skan atbilstoši cenai. Man vads netraucē, jo sportojot neizmantoju.

tu uz cenu paskatījies pirms piedāvāt?

nu bet nabagi nevalda pasauli…
kalnos kāpšana nav lēta lieta - tur sotaks šurpu/turpu lielu lomu nespēlēs.
man gan tas brends riebjās - zems satisfikācijas līmenis līdz šim

par in-ear tu izlasi un cepies, bet par budžetu nelasi un ignorē?

da labi - tā bija ironija. pac saproti: ja vajag urbi tad skrūvgriezis nederēs; bet to pašu urbi labāk tomēr nopirkt dārgāku - i labāk urbs, i ilgāk kalpos.

klau. nopietni: ironijas uztvērējs stāv uz nulles? Tāds saskābis un kašķīgs jau kādu pusgadu.

Tu mērvienību pierakstīji tam savam 50? :smiley:

Pameklē ēBrejā, visas savas ausis esmu nopircis tur par daudz lētāku cenu kā mājas lapā.
Nedomāju, ka mantu ko lietosi aktīvi NEvajadzētu pirkt aļikā. Gan jau sajutīsi momentā atšķirību vadu cietumā, ūdens/sviedru drošumā un ko tie sviedri izdarīs ar vadiņiem… Dārgajām ausīm, domāju, par to ir padomāts. Ja nav plāns tā tērēties, tad vienmēr var iztikt bez prāta vētras hop hop lala lala :smiley:

Es īsti nesaprtu - tu konkrētās lieto? Kuras īsti? Arī pa 120 eur būtu ok, ja tiešām superduper skan un superērti ausī… bet vai tā ir? Rekomendēt kko ko tu nelieto, turklāt pat līdzīgu nelieto sportojot, pilnīgi ārpus budžeta… em, te ar ironoju nav nekāda sakara - vnk garām. Pirms Aļika, bija ausis arī “brendu” ausis pa 50 un 100 eur…Abām ~mēneša laikā atņirdzās viena auss - lkm vads pārlocījās. Bija arī aļika ausis, kuras uzliku uz ausīm, un noņēmu pat neieslēdzis. Mani vienmēr pārsteidz par cik daudz lietām arī dārgiem un brendīgiem produktiem jau ntās paaudzes tām arī cilvēki nepadomā… Kā piemēru minu, ka joprojām nav uztaisītas BT stereo ausis, ar kurām var runāt pat telefonu un klausities mūziku, abus kaut cik pieņemamā kvalitātē. Tas ir vnk kosmoss - tik elementāra lieta, bet neviens “neiedomājas”. (pat visām dārgajām NC ausīm nāk āra skaņas iekšā, kad runā pa tel - tikai klusā kabūzī kaut cik pieņemami sakari, bet risinājums elementārs - izvelkams vai pieliekams ārējs mikrafons)

Ja Tu atradīsi “AUKEY Latitude” ebayā lētāk nekā viņu veikālā, kas reāli arī piegādā uz LV, dabūsi cepumu.
Ja es atradīšu piedāvājumu šīm, kur ir normāla cena un piegāde, tad ņemšu, ja nē, tad es jau skatos uz šīm: https://www.aliexpress.com/item/WAVEFUN-X-Buds-Wireless-Bluetooth-Sport-Headphones-IPX7-waterproof-Stereo-with-Bass-Ergonomic-Design-Built-in/32755363521.html