Bluetooth ausis + sports

https://en-uk.sennheiser.com/in-ear-headphones-cx-3-00 skaņa laba - īpaši laba, kad pieslēdz pie normāla DAC nevis trubas vai laptopa. Pirms tam bija lētākas un plastmasīgākas. Vadi izturēja visu, reāli noberzās plastmasai krāsa un pazuda viens mīkstumiņš.
Tur jau tā atšķirība ar aļiku - vadi turēs (ja kaut kas kardināli nav sačakarēts kvalitātes kontrolē). Pēc pieredzes zinu, ka sviedri ir diezgan toksiski un kaut kā sacietina sūdīgu vadu apvalku.

Ir BT ausis ar kurām var zvanīt un klausīties mūziku. Pie tam atceras pārošanos ar 3 tavām iekārtām (truba, kompis, auto). Gan mikrafons lietojams, gan skaņas kancelēšana. pauze piesitot pie auss, izslēdzas noliekot uz galda utt. Vienīgais maksā 300 Eiropas naudiņas. Kolēģis kkur dabūja demo modeli, par 1/2 cenu. Starā. Es gan tik dārgu nepirktu :slight_smile: lētāku un bez tām fīčām nevajag, tāpēc ritinu vadu.

Again, tās nav bluetooth ausis -> mani neinteresē, NEXT!

tev tie ieteikumi tiešām tādi…dīvaini. Tā jau laikam jāpriecājas, ka tu centies?
Ja ir kkāds tad modelis, tad lūdzu modeli studijā. 150 eur būtu ok, 300 eur arī, ja būtu tiešām superduper tās austiņas (tipa bose ar supermikrafonu), kas ir ļoti mazvarbūtīgi

Kartupelis3 - tu redzi cik ātri noliek, ja atbilde neatbilst pirmā posta jautājumam? Redzēt kam tieši atbild arī te tā pagrūti. BTW. Tātad, atbilde Kartupelis3, BT ausis kurās viss strādā - PXC 550 Wireless.

Man bija līdzīgas, šīs firmas, bet nedaudz zemākas klases. Austiņas bija diezgan ok, bet (negaidīti) bluetooth audio kvalitāte bija sliktāka kā ar vadu. Ti. pat es to pa pamanīju. BET galvenais, ka ar zvaniem sennheiseram galīgi neveicās. Runāju ar oficiālo dīleri, teica, ka jaunajām cits draiveris un viss būšot ok… maybe… Respektīvi lūdzu palūdz kolēģim nokomentēt vai tiešām, piemēram, braucot auto vai ejot pa ielu var labi sarunāties pa telefonu, un tieši otrs tevi labi dzird. PALDIES!

Kā jau minēju tev tie ieteikumi daži bija ne tikai neatbilstoši pirmajam postam, bet vispār nekam neatbilstoši, turklāt pats neesi pamēģinājis - balstoties vnk uz reklāmas materiāliem. Diemžēl tam nav jēgas - reklāmās viss smuki izskatās.

Kartupelis3: jā dzird otrs zvana gals labi. Nu ne perfekti kā caur telefonu pie auss runājot. Bet kolēģis mierīgi atbild uz zvaniem pat uz ielas. Kur es vispār nesaprotu, kā iespējams, jo mikrafons nav nekur izvirzīts. Reāli mikrafons tikpat labi varētu uztvert arī ielas trokšņus.

vot about zis? https://www.dailysteals.com/collections/just-added-deals/products/beats-by-dr-dre-powerbeats-wireless-in-ear-headphones-4-colors?variant=12141426835532