Bluetooth austiņas

Sveiciens visiem!

Pēc pusgada lietošanas pārstāja strādāt Apple austiņas, tāpēc esmu nolēmis iegādāties jaunas. 30 eur par Apple nevēlos maksāt, labāk piemetu pārdesmit eiro klāt un nopērku kaut ko labāku/kvalitatīvāku.
Ņemot vērā, ka piedāvājums ir ļoti, ļoti liels, gribētu dzirdēt kursors.lv foruma biedru ieteikumus: Kas? Cik? Kur nopirkt?
Vienu brīdi domāju par Bose, bet, izlasot šeit jau reiz uzsāktu diskusiju, sapratu, ka ir labākas alternatīvas.
Budžets varētu būt 250 eiro (var pastiept arī līdz 300 eiro, lai gan ļoti liels audiofils neesmu).
Būšu priecīgs par katru ieteikumu.

30 negribi, labāk piemest 20 un budžets sanāk 250?

Iesākumam būtu labi aprakstīt kāda tipa austiņas meklē, kādu mūziku klausies un kur plāno tās izmantot.

Plus, varbūt te ir kādas labas idejas: https://kursors.lv/2014/10/21/kursors-lv-konkurss-pastasti-kadas-austinas-lieto-un-laime-beats-executive-austinas/

Ja neesi “audiofīls”, tad 250 EUR izdot par ausīm, manuprāt, ir neprāts. Iesaku aizstaigāt uz kādu no veikaliem, kur iespējams paklausīties un uzlaikot lielās austiņas. Protams, ļoti daudz no svara ir arī tas, kur Tu tās spraudīsi. Pats esmu lietojos Philips un Sennheiser lielās ausis, bet tikai studijā. Ikdienā, braucot ar velo un ejot pa ielu iztieku ar parastajām in-ear Apple austiņām ar vadu. Mani pilnībā apmierina, jo dzirdu arī apkārt notiekošo, kas ir ļoti svarīgi paša drošībai.

tur tak nav ne vārda par blūtūsa ausīm - topika nosaukumu nelasi?

turklāt - diskusija veca un nekvalitatīva - pārsvarā pieminēti populārākie brendi, kam starp lēto galu un dārgo reāli ir kosmoss.

a zrja, ragaini, zrja…

es zinu cilvēkus, kas ir kļuvuši par audiofīliem pēc tam, kad bijusi iespēja klausīties ierasto tuc tuc car ļoti kvalitatīviem skaņas raidītājiem.

Ka tik paizrunāties. Tu tā arī neatbildēji uz manu jautājumu. Tātad, nemaz tik ļoti tās austiņas nevajag :wink:

[quote=Lapsinieks]tur tak nav ne vārda par blūtūsa ausīm - topika nosaukumu nelasi?

turklāt - diskusija veca un nekvalitatīva - pārsvarā pieminēti populārākie brendi, kam starp lēto galu un dārgo reāli ir kosmoss.

protams, ka paizrunāties.

no topika tā arī nav skaidrs, ko/kam/kāpēc. ko tad te konkrētu runāsi…

[quote=krizdabz]Ka tik paizrunāties. Tu tā arī neatbildēji uz manu jautājumu. Tātad, nemaz tik ļoti tās austiņas nevajag :wink:

[quote=Lapsinieks]tur tak nav ne vārda par blūtūsa ausīm - topika nosaukumu nelasi?

Respektīvi, tu tad pats nezini vai austiņas izmantosi birojā uz vietas, vai skrienot. Vajag lielas vai mazas. Vienu vakaru klausies Mocartu, bet citu - 50 Cent. Šādiem apstākļiem gribi atrast austiņas, kas derēs visos gadījumos?

kam Tu šito raksti??? :smiley: :smiley: :smiley:

pilsonis iemeta topiku un vairs nepiedalās…

ja par tēmu - tikai un vienīgi Audio-Technica. Velk jau 20 gadus - kā jaunas. Labākā investīcija dzīvē, bet nu pirms krīzes, vēl treknajos gados. Un kā reiz Mocartam. Ļoti pa retam. Vai kādai operai.

Ou, krep! Man laikam uz vecumu acis vairs pavisam nerāda. Es kaut kā pārlasījos un nodomāju, ka tas ir Tevis aizsākts topiks. Vēl gan nobrīnījos, ka esi izlaidis tik svarīgas detaļas. No sirds atvainojos! :expressionless:

[quote=Lapsinieks]kam Tu šito raksti??? :smiley: :smiley: :smiley:

ja par tēmu - tikai un vienīgi Audio-Technica. Velk jau 20 gadus - kā jaunas. Labākā investīcija dzīvē, bet nu pirms krīzes, vēl treknajos gados. Un kā reiz Mocartam. Ļoti pa retam. Vai kādai operai.

nu vot.

[quote=krizdabz]Ou, krep! Man laikam uz vecumu acis vairs pavisam nerāda. Es kaut kā pārlasījos un nodomāju, ka tas ir Tevis aizsākts topiks. Vēl gan nobrīnījos, ka esi izlaidis tik svarīgas detaļas. No sirds atvainojos! :expressionless:

[quote=Lapsinieks]kam Tu šito raksti??? :smiley: :smiley: :smiley:

BT?

BT 4 un audio: seriously?

tas ir kā pļūtīt stacijas tunelī zelta podā

BT?[/quote]

[quote=Lapsinieks]BT 4 un audio: seriously?

BT?[/quote][/quote]

tu rakstīji, ka ‘par tēmu’. es tikai precizēju.

tas bija misanderstendings ar rudo.

[quote=digitalk][quote=Lapsinieks]BT 4 un audio: seriously?

[quote=digitalk]

BT?[/quote][/quote]

tu rakstīji, ka ‘par tēmu’. es tikai precizēju.[/quote]

Šopavasar pats meklēju un ļoti veiksmīgi atradu Bluetooth austiņas. Tā kā 10 gadus lietoju AKG vadu austiņas, kuru skanējums man ļoti patīk, arī bezvadnieces meklēju tieši AKG klāstā. Par 99 eirām atradu AKG Y50BT ( ir arī modelis ar vadu Y50) un esmu patiešām sajūsmā par niansēto skanējumu un ērtumu. Derēs gan orķestra, gan veca blūza, gan metāla ierakstiem, nerunājot par elektronisko mūziku.

Highly recommended, kā saka.

what wifi jau cildina. manā skatījumā mīnuss, ka nenosedz ausi (tobiš - nav lielās)

[quote=JK]Šopavasar pats meklēju un ļoti veiksmīgi atradu Bluetooth austiņas. Tā kā 10 gadus lietoju AKG vadu austiņas, kuru skanējums man ļoti patīk, arī bezvadnieces meklēju tieši AKG klāstā. Par 99 eirām atradu AKG Y50BT ( ir arī modelis ar vadu Y50) un esmu patiešām sajūsmā par niansēto skanējumu un ērtumu. Derēs gan orķestra, gan veca blūza, gan metāla ierakstiem, nerunājot par elektronisko mūziku.

Highly recommended, kā saka.[/quote]

Ir gadījies paprovēt? Moš arī nenosedz ausi, bet skaņas izolācija ir galīgi ok - mana playliste sasniedz tikai mani un apkārtējie trokšņi netraucē man to baudīt. Uz ielas pat bīstami.

[quote=Lapsinieks]what wifi jau cildina. manā skatījumā mīnuss, ka nenosedz ausi (tobiš - nav lielās)

[quote=JK]Šopavasar pats meklēju un ļoti veiksmīgi atradu Bluetooth austiņas. Tā kā 10 gadus lietoju AKG vadu austiņas, kuru skanējums man ļoti patīk, arī bezvadnieces meklēju tieši AKG klāstā. Par 99 eirām atradu AKG Y50BT ( ir arī modelis ar vadu Y50) un esmu patiešām sajūsmā par niansēto skanējumu un ērtumu. Derēs gan orķestra, gan veca blūza, gan metāla ierakstiem, nerunājot par elektronisko mūziku.

Highly recommended, kā saka.[/quote][/quote]