Bluetooth pele

Vai kādam ir kādi ieteikumi vai līdzīga pieredze saistībā ar nestabilu Bluetooth peles savienojumu ar datoru? Savienoju Logitech M590 peli ar Lenovo Miix310. Savienojums izveidojas uz pāris 10-30 sekundēm un pazūd. Tad atkal jāveido savienojums par jaunu un tā visu laiku.

Viens variants, protams, ka vaina saistīta ar Lenovo Miix310 Bluetooth - tas nav tik jaudīgs vai kādas citas problēmas, jo arī savienojums ar viedtālruni parasti ir ilgs process. (Pāris interneta resursos bija pieminēta šī kā samērā raksturīga Miix310 vaina, kas novēršama ar Draiveru palīdzību, savukārt tas radot traucējumus WiFi signālam. Līdz ar to pagaidām nav globāla risinājuma un ir jāizvēlas starp stabilu Bluetooth vai WiFi signālu.)

Otrs variants, ka Logitech M590 skaitās Bluetooth Smart (4.0), kam savienojumam vajag atbilstoši Bluetooth Smart Ready ierīci pretim, nevis parasto Bluetooth savienojuma atbalstu.

Varbūt kādam kāds ieteikums?

Man bija līdzīga problēma ar Logitech MK470, tas ir usb puļķīša saslēgums bet princips paliek tas pats - darbojas 2.4ghz frekvencē. Man vaina nebija wifi savienojums kas šķietami varētu būt pirmais aizdomās turamais, man traucēja usb3 ierīce. Kā izrādās usb3 rada traucējumus 2.4ghz savienojumiem. Ja tev ir iesprausta kāda usb3 ierīce datorā tad pamēģini to atvienot un paskaties kā būs. Lai būtu drošs ka nav peles brāķi pamēģini uz kādas citas ierīces citās telpās, kautvai izej laukā un saslēdzies ar telefonu.

Miix 310 ir tikai USB 2.0 porti un nav USB 3 portu (ne parastais A ne C). Lai viņš tomēr pārbauda vai telefons ar ieslēgtu WiFi gan 2.4 GHz gan 5 GHz blakus pelei nebojā sakarus. Un atjauno Bluetooth draiverus.

Precīzāk nevis iekārta vainīga, bet galīgi lēts USB3 kabelis. Nu vai arī OS draiveri sviestā sagājuši.

Paldies par ieteikumiem. Pamēģināšu atslēgt WiFi un attālināt no visām WiFi ierīcēm. Došu ziņu par rezultātiem.

Pieņemu ka manam karšu lasītājam nav šildots kabelis, tā var būt.