Budžeta klases telefons - ieteikumi?

Sveicināti!
Pienācis laiks, kad mans nu jau ceturto gadu velkošais Samsung Galaxy J5 (2016) sāk niķoties (kameras kļūmes sāk krist uz nerviem) , tāpēc esmu nobriedusi jauna telefona iegādei. Būtībā manas vēlmes ir diezgan pieticīgas - cenas ziņā līdz 300 e un,vēlams, salīdzinoši pieņemama kamera.
Pašlaik domāju starp Samsung Galaxy A21S / A41 / A51, bet pēc tepat esošā 21s apraksta mazliet sāku šaubīties par konkrētā modeļa iegādi. Visu dzīvi esmu bijusi Samsung cienītāja, tāpēc man mazliet bail skatīties uz, piemēram, Xiaomi vai Huawei (kas viņiem tur notiek ar to Whatsapp? būs vai nebūs atbalsts tomēr? )
Līdz ar to būtu pateicīga saņemt atsauksmes par manis minētajiem modeļiem (vai varbūt ir vēl kāds, uz ko būtu vērts uzmest aci?) Paldies! :slight_smile:

Skatoties no Price/Performance - iesaku Xiaomi - ar Whatsapp u.c. programmām nekādu problēmu - jo šim pieejams GooglePlay atšķirībā no Huawei, kuram ir kkāds savs programmu repozitorijs.

Xiaomi bija bēdīgi slavens ar MIUI un līdznākošajos appos iebūvētajām reklāmām.

Viņi neplīst ātri? man bail, ka būs no sērijas lētais ķīnietis, fiksi saplīsīs :( (p.s. zinu, ka samsungi arī tiek ražoti ķīnā, bet kaut kā baidos no xiaomi, samsungi šķiet kaut kā ticamāki)

Nav tik traki ar tiem Xiaomi. Tas mūsdienās ir tāds diezgan pieklājīgs Ķīnas ražotājs.

MIUI 12 reklāmas beidzot varēšot atslēgt ar vienu pārslēdzēju. tiesa MIUI 12 iznāca tikai šovasar. un vai Xiaomi ir vietējais oficiālais garantijas remonts? īstenībā arī neoficiālais der, ja tik prot labot par brīvu garantijas laikā.

Ja Xiaomi ierīces tirgo vietējie mobilo sakaru operatori, tad šeit noteikti ir šo ierīču serviss. Skatos, ka arī MTTC ir tikuši pie šī zīmola servisa autorizācijas un veic gan garantijas, gan citus remontdarbus.

Tā ir taisnība, ka Xiaomi ir daudz kaitinošu reklāmu? Vai jaunākie modeļi ir tā vērti (piem salīdzinot kvai ar to pašu manis minēto A51)?

Muļķības par reklāmām. Man ir Mi 9 modelis ar MIUI 12, tur reklāmas lec tikai vienā momentā - pēc lieko datu iztīrīšanas. MIUI 11 bija līdzīgi.

Nedomāju, ka būtu kaut kāda vaina Xiaomi.

Xiaomi jau pakāpies līdz 4.vietai no telefonu brendiem pēc pārdoto telefonu apjoma 2020 pirmajā ceturksnī un ļoti tuvu Apple apjomiem, tātad ir jau arī izveidojies kaut kāds uzticības pamatojums no šo lietotāju skaita:

1. Samsung 21.2%
  2. Huawei 17.8%
  3. Apple 13.3%
  4. Xiaomi 10.7%

Kā ir ar latviešu valodu? Nemet ārā kādus ķekšus vai jautājumus, ķīniešu ķeburus mūsu garumzīmju vietā?

Nu ne takš! Tur ir Android apakšā, kas jau ir kopš neatminamiem laikiem iztulkots latviski.

Ja ir šaubas par ķīniešiem, tad jāņem Japānis ;)

Nee, kaads uzticibas koeficients. Drizak cilveki noperk Xiaomi, jo ir letaki. Kad ir nopirkushi, tad secina, ka patiesiba ljoti drankjigi un pardod talak. Lai nopirktu normalu telefonu. Seit starp citu labs ieskats starp shadiem xiaomi/realmi pret nekjinieshu telefoniem.

1 Like