Cik drošs ir iCloud Activation Lock?

Jau ilgu laiku ir ziņkāre, kā un cik reāli ir apiet iCloud Activation Lock.
Netaisos zagt, netaisos palīdzēt zaglim! Es vēlos to zināt izglītošanās nolūkos!
Esmu redzējis YouTube video, ka var atbloķēt nomainot Wi-Fi tīkla konfigurācijā DNS serverus utt…
Ir redzētas saites, kur var samaksāt 20 dolārus un kaut kādā veidā atbloķējas, es kaut kā tam arī neticu.
Ļoti interesē, kā šis serviss to panāk? - https://remob.lv/apple-id-icloud-unlock/
Gribu zināt, jo tiek daudz jautāts par šo un pašam ir interesanti.

Ļoti labs jautājums.

Pirmkārt, negribu apgalvot, ka tas ir neiespējami, bet viennozīmīgi sarežģīti;
Otrkārt, neieteiktu remob.lv turpināt reklamēt, ka viņi to var izdarīt, jo, neesmu gan advokāts, man tas liekas nelegāli.
Treškārt, ja nu ir kāds serviss, kas to tik tiešām spēj izdarīt, tad vienīgais, kas to spētu, būtu Autorizēts Apple Serviss, jo pat oficiālajiem pārstāvjiem nav pilnīgi nekādas piekļuves klientu informācijai (Ir bijusi pieredze);
Ceturtkārt, gadijumos, ka telefons tiek nobloķēts ar iCloud (Find My iPhone), tikai telefona īpašnieks to var mēģināt atbloķēt, zvanot uz apple supportu un atbildot uz virkni ar jautājumiem + nosūtot pirkuma dokumentus ar seriālajiem nummuriem, ko visticamāk zinās tikai īpašnieks un pat tad nav garantijas, ka tas tiks atbloķēts.

Secinājums: Mēģināt to izdarīt var (Sekojot YouTube tutoriāļiem, bet rēķinoties ar sekām, ka telefons pēc tam iespējams būs vispār nelietojams), remob visticamāk pelna ar to “1. etapu” un īsti nekad telefonus arī neatbloķējot (Godīgi nezinu, derētu palasīt atsauksmes) Vai ja arī viņi to izdara, tad izmēģinot tās pašas YouTube taktikas. Es esmu ilgadējs iOS lietotājs un esmu pieredzējis n-tās reizes, ka FMI dēļ telefoni ir atradušies un nogādāti īpašniekiem. Ļoti labi gribot, atbloķēt var visu, jautājums tikai vai tās izmaksas, kas tiks iztērētas atspēkos to telefona vērtību + risku + sirds apziņas pārmetumus! Apple ir nodoršinājies tik tālu, lai super retiem izņēmumiem būtu vajadzība mēģināt to atbloķēt iztērējot lielas summas.

Diemžēl, vai par laimi, to apiet nevar. Maksimums uz pāris stundām, bet tad atkal telefonu vari izmantot par paliktni puķu podam. Visi tie DNS risinājumi un maksas unlokošana ir skams.