Cīņa ar mušām

Sveiciens visiem šai supervasarīgajā laikā!

Padalieties ar pieredzi cīņā ar mušām, gan lielām, gan mazajām drozofilām. Šoreiz mušpapīra ieteikumus izlaidīsim, iznteresē kas vairāk gadžetveidīgs, vai esat izmēģinājuši ultraskaņas štruntus, ar USB barojamus slazdus un tamlīdzīgus verķus? Interesē jebkas, kas ļautu mājās uzvarēt cīņā ar mušām, nenoindējot mūs pašus. Sieti pie logiem un durvīm arī īsti neder, jo bērns visu laiku skraida iekšā un ārā.

Paldies un jauku dienu!

Jau gadus 10 man kontaktā stāv iesprausts ultraskaņas verķis, liekas vācu izcelsmes, kas darboja lieliski! Visa veida lidoņi vairās apmeklēt dzīvokli. Ja nu tomēr kāds iemaldās, pēc neilga lika dabū galu. No rīta tikai atliek saslaucīt. Izgatavotāju neatceros, bet maksāja kādus padsmit Ls.

Tieši ko tādu es arī meklēju. 1$ un 2$ Ķīnas ultraskaņas verķi īsti uzticību nevieš, bet Tevis pieminētā cena un izcelsmes valsts izklausās gan nopietni. Žēl, ka neatminies ražotāju… :(

Apskatījos, uz tā verķa virsu rakstīs ISOTRONIC !

Re kur arī adrese: http://www.isotronic24.de

Kā ir ar tiem skaņas verķiem - uz cilvēka (vai suņu/kaķu) veselību tiešām neatstāj nekādu ietekmi?

Par ķīniešu aparātiem nezinu, bet vācietis jau nu točna netirgos ko tādu, kas kaitē cilvēkiem. Viņš to darīt vienkārši nedrīkst.

Paldies Tev! Viņiem, kā izrādās, arī aparāti plēsēju un žurku atbaidīšanai. Interesanti.

ja tev nekrīt uz nerviem nepārtraukta sīkšana, tad tādus aparātus var lietot.

Pie vienveidīgas skaņas ļoti ātri pierod. Man ir ķīniešu aparāts, sākumā likās, ka skaņa traucēs, bet jau pēc 10 minūtēm es to vairs nedzirdu.