Contigo. To be, or not to be?!

Runājot par termokrūzēm - vai LV internetveikalos ir nopērkams kas labāks (kvalitatīvāks) par Contigo?
https://www.gocontigo.com/16-oz-autoseal-west-loop-stainless-travel-mug-with-easy-clean-lid.html

Cik stundas jātur siltums?

Jo ilgāk jo labāk, protams. Parasti kafiju padzeros no rīta un tad arī uzpildu savu contigo. Nu, līdz apmeram 12tiem kafija ir puslīdz “karsta”. Tas ir apmēram četras stundas. Contigo termokrūzes ģimenē izmantojam apmēram gadu un esam ar to kvalitāti apmierināti. Bet pēdējā laikā manējā sākusi suloties gar vāciņu. Tagad domāju vai pirkt tādu pašu, vai ir pieejams kas labāks.

Lietoju šo to no Camelbak, daži produkti ir galvas tiesu virs Contigo.

https://international.camelbak.com/

Pieejams ir sporta veikalos, noteikti ir veikalā Virsotne Cēsu ielās galā. Nezinu gan vai ir tieši termokrūzes.

Īsts ceļošanas termoss vinmēr turēs ilgāk, bet nebūs fensī/ērtā/fiksā/“auto turekļa formas”/“ērti ieliet rīklē” dizaina.

Contigo mūs paņēma tieši ar lietošanas ērtību. Viņu AUTOSEAL® ir reāli labs izgudrojums. Papētīju internetā Camelbak, bet kamēr dzīvē neaptaustīta, īsti nevar saprast.

Var nopirkt tikai vāciņu un turpināt lietot. Pats tā izdarīju. Tā kā man patīk lielāka izmēra krūzes, tad nopirku kopā ar vāciņu arī Contigo meitas uzņēmuma AVEX krūzi uz 700ml un autoseal vāciņu. Smagāka, bet ļoti patīk. Vācu amazonā vai contigo lapā var atrast. Šķiet, ka ja pirka par 50 eur bija bezmaksas piegāde. Pierunāju draugu uz tādu krūzi. Šis ar apmierināts.

Principā, šo tēmu “pacēlu” lai izlemtu vai pirkt jaunu vāciņu, vai pamēģināt citu brendu. Papētīšu AVEX. Paldies par ieteikumu!