Darbs IT jomā ar kriminālu sodāmību

Sveiciens visiem, tā nu ir sanācis, ka jaunības stulbumā esmu dabūjis kriminālo sodāmību(nevienu nenogalināju, miljonus arī nenozagu), pls dont judge me, esmu cits cilvēks, tas bija pirms 7 gadiem. Esmu ieguvis augstāko izglītību IT jomā, taču zinu, ka labos darbos prasa izrakstu no sodu arhīva ar redzamajiem sodiem, jautājums jums IT nozares darbinieki, stājoties darbā(IT admins, kaut kas uz to pusi) tika prasīti šie nesodāmības dokumenti?

Nākamreiz zināsi - jāsper to miljonu uzreiz. Bet ja nopietni, tad uz kaut kādu augsta ranga adminu vari laikam necierēt, jo tur tomēr ir pieeja pie dažādiem datiem, biznesa noslēpumiem un procesiem, tāpēc arī prasa kristāldzidru pagātni. Vienmēr jau var pieteikties darbā un tad arī domāt, ja sāk prasīt izziņas.

1 Like

Biju jau intervijā ar vienu zolīdu firmu, pirmajā kārtā par to neko neminēja, ka tas nepieciešams, otrajā kārtā bez maz vai pie līguma parakstīšanas pateica, ka vajadzēs tādu papīru un ko nu es-man tur traips, tā arī vakanci zaudēju, kaunpilns. Nevienā slud., nav pierakstīts, ka vajag tīru pagātni. Saprotu, pats vainīgs, bet tomēr, rakstīju te, jo vēlējos uzzināt situāciju tirgū vai visas firmas to prasa un būšu velti studējis.

domāju, tas atkarīgs no firmas lieluma. valsts struktūrās vari necerēt, privātajos kantoros atkarīgs no īpašnieka saknēm, ja tā ir filiāle kādam starptautiskam konglomerātam vai cieši pietuvināta naudas apstrādes industrijai, medicīnai utt.

bet bez darba tu nepaliksi, ja neesi bezjēgā deldējis biksi uz augstskolas sola. tiesa, arī parekomendēt īsti neko nevaru. sāc ar mazāku algu un audzē savu reputāciju, publicējies visādos LinkedIn’os un cv.lv

Valsts iestādēs, uzņēmumos, kuri izstrādā softu valsts iestādēm un bankās visticamāk tiešām nespīdēs. Arī uzņēmumos, kur kā @digitalk teica, ir vēsturiska tendence cītīgi sijāt kandidātu pagātni, visticamāk nē. Taču citur - kāpēc ne? Un nenokar degunu, ja pirmajās 5 vietās atsaka :slight_smile: Linkedin piedāvājumi un freelancera darbs arī der. galvenais tiec iekšā vienā darbā un nesavāri ziepes tur. Pēc tam uz pagātni tā vairs neskatās.

Jā, kā jau @digitalk minēja, ir padaudz jomas, kur šāda pārbaude ir svarīga. Bet arī bez tā, būs daudz uzņēmumi, kuru iekšējie procesi nosaka, ka šādai izziņai ir jābūt. Pamatā tas gan parasti ir saistīts ar klientu prasībām pēc šādas drošības.

Jāmēģina pieteikties darbā, kamēr sanāks. Noteikti ir un būs uzņēmumi, kas tam (vēl) nepiegriež tik lielu vērību. Lai izdodas!

Iespaids ir ne tikai uz darbavietām.

Ļoti iespējams, ka pirmajā kārtā kandidāti vēl netiek pārbaudīti caur reģistriem, ka pārbauda tikai potenciāli pieņemamos.

Iespējams GDPR vai kādu citu normatīvu spiesti lieli kantori sāk ko tādu prasīt. 15+ gadus n-tie pasaules kantori nav neko prasījuši, BET pagājušo ziemu te viens Eiropas telekoms uztaisīja šādu haju visas piegādātāju ķēdes garumā. Pārsvarā visi iesniedza, bet zinu, ka bija darbinieki, kas atsaucoties uz savas valsts likumiem neko neiesniedza un tāpat turpina strādāt projektā.
Tev laikam jāsāk ar mazākiem privātiem posteņiem un jāapaug ar labām atsauksmēm.

1 Like