Datora tumbas

Savajadzējās uz galda liekamās stereo datora tumbeles, kuras skanētu pieklājīgi un būtu pašas par sevi
bez zem galda liekamās sabvūfera kastes (jo tai tur vairs nav vietas). Kaut kas 10-20W robežās un vēlams ne pa giganaudām. Vai ko tādu vēl var nopirkt? Cik veikalos ātrumā manīju, stereo versijā bez papildus kastēm šobrīd ir kaut kas nebaudāmi plastmasīgs.

Datortumbu solīdā budžeta galā pašlaik kvalitātes ziņā vieni no līderiem ir Microlab un Edifier, bet tikai tad, ja ņem modeļus, kas veidoti no kaut kā kokveidīga - lielākoties presēta papīra, bet tomēr labāk par plastmasu. Microlab gadījumā tā ir Solo sērija.

Piemēram, no Latvijā dabūjamām Edifier R1010BT (bonusā Bluetooth) un Microlab Solo 1 (salīdzinātājs gan neatrod, varbūt jau vecs modelis un pazudis no veikaliem, bet varbūt kaut kur tomēr būs aizķēries).

Līdzīgi piedāvājumi ir arī no Defender un Sven (šķiet, ka Krievijas zīmoli), un reizēm gadās arī no ķīniskākiem brendiem - neatceros, vai Trust, vai Genius, bet bija kaut kad redzētas.

jau pieminētās Sven lētā gala (zem 50) koka tumbas ne ar ko pozitīvi labu atmiņā nav palikušas, toreiz pat nodomāju, ka daža laba plastmasniece skan labāk. tas gan bija gadus 10+ atpakaļ.

ja tu domā skatīties uz Microlab Solo (no 100) vai Edifier R1100 (90), tad kāpēc gan nesākt no otra gala — reku ar atlaidi studijas monitori Behringer MEDIA 40USB pa 103 eiro.

Ja skaņas kvalitāte ir tiešām svarīga, tad var pamēģināt monitorus. Presonus Eris E3.5 arī tikpat labi zem 100 naudām.

Man pašam ir Presonus Eris 4.5, bet tie jau mazliet citā cenu kategorijā. Esmu maaaaazliet audiofils, tendēts uz kvalitāti pie augstām frekvencēm un vidus, un reizēm nodarbojos ar audio apstrādi un radīšanu, tāpēc paņēmu kaut ko dārgāku. Vidējam lietotājam tas būtu overkill, un monitori var skanēt pārāk plakani un vajadzēs pieregulēt ekvalaizeri, lai dabūtu ierastāko “disko smaidu” :)

Microlab solo 6c 7c vai 9c.
9c gan maksās 200 Eiras ,bet atsauksmes labas.
7c vecāks modelis ,bet domāju , kā arī pildītu uzdevumu godam. 6c jau kaut kas vienkāršāks ,bet arī cena zemāka.

Varbūt nav ideāls risinājums, bet es rosinātu ņemt kādu Bluetooth skandiņu ar 3.5 mm inputu. Noteikti populārākā izvēle būs JBL Charge sērija, diemžēl no JBL nekas izmēros mazāks nepiedāvā 3.5 mm inputu.

Pats pirms pāris mēnešiem sīkajiem paķēru šādu https://www.amazon.de/gp/product/B07KXN8G6D/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Sūdzību lielu nav, vidi kaut kā visai klusi, bet viss cits strādā ekselenti. Un var nēsāt apkārt, var spēlēt mūziku no telefona utt. Teorētiski šis modelis ir sapārojams ar vēl vienu tādu pašu tumbiņu stereo režīmā, bet par šo sīkāk nezinu. Cena gan šobrīd ir uzlekusi par ~8 eiro nez kāpēc.

un kā ar skaņas aizturi filmās un spēlēs?

Nu šitiem visiem pagaļu skaļruņiem nāk ārā briesmīgas skaņas. Nekādi nerekomendēju.

A kāpēc jārauj no konteksta ārā? Es taču teicu - ar 3.5 mm caurumu.

sorry, neizsekoju līdzi domu gājienam.

Autors nav minējis, kam tieši tumbas domātas. Ja spēlītēm, lai ir babaahh, tad toč ņem Bluetooth tumbu ar austiņu caurumu. Ja mūzikai, tad tāpat gribēsies basu, ko 2.0 galda mazās tumbas nevar dot.