Dators ar vairākiem monitoriem

Bieži ir nepieciešams lai būtu atvērtas vairākas tēmas un tirgojot grafiki uz vairākiem monitoriem. Ko iesakāt ? Kādi ir varianti pievienot 3-4 monitorus?

1 Like

Nekādu īpašu problēmu ar videokartēm, kas atbalsta vairāku monitoru pieslēgšanu. No jaunajām - GTX1060+, RTX20xx (tūlīt būs arī 30xx), Radeon 5500/5600/5700. Vari kombinēt arī ar vairākām videokartēm. Ja netaisies spēlēties - viss notiek arī ar vecākiem datoriem un vecākām videokartēm. Vienā darba datorā ar Win7 atrodas divas Radeon HD 4550 ar 2 1080p monitoriem pie katras kartes (kopā 4 1080p monitori). Kolēģis tā strādā jau 6 gadus - darbam, ofisa softam, webam un YouTube pietiekot ar galiem.

Man personīgi ir pieslēgti divi - stāv laptops un lielais TV. Nez, ar vairākiem gan neesmu mēģinājis. It kā ar HDMI vadu sajūgti kopā. A nevar izmantot kādu vienkāršu HDMI hubu, lai piejūgtu klāt trešo? Vai arī kompis sapratīs kā to pašu otro? Tiktāl neesmu pētījis.

HDMI hubs sadala to pašu signālu.

Ā, nu, laikam.

Liels padies. Kā ar kvalitāti. Acis nogurst ar nekvalitatīvām bildēm t.i. monitoriem. Kur iegādāties? Var kāds praktiski palīdzēt? epasts: vilnisvezis@gmail.com;

Rekur ir 4Monitori vienā

tas ir pretējais variants — četri signāli uz viena monitora, pie kam realizēts caur pakaļu, t.i., ar Dell Display Manager softu tikai uz Windows.

1 Like