dbrand skini

Visticamāk, ka lielākā daļa jau par šiem skiniem ir dzirdējuši un/vai lietojuši, bet atkārtošana nenāks par sliktu. Varbūt kādam šeit noder kā veids, lai uzlabotu sava viedtālruņa izskatu un/vai paslēpt bojājumus.

Iegādājos pirmo skinu komplektu apmēram gadu atpakaļ, kvalitāte apmierināja, izskatijās iespaidīgi un ierīcei arī bija neliela aizsargkārta. Tad sanāca atdot ierīci uz garantijas servisu, MTTC profesionālie cilvēki pacentās sabojāt gan sānu skinu, gan aizmugurējo. Nesen iegādājos aizvietotāju un kopumā kvalitāte ir tiešām laba, sanāca otro uzlīmēt nedaudz labāk, bet nu vizuāli neizskatās tik pievilcīgs.

Aizsardzība tikai pret skrāpējumiem, bet lēta plastmasa viedtālrunim rokā liek justies nedaudz dārgākam. Atšķirībā no daudziem ebay atrodamajiem šiem ir arī tekstūras, kas padara lietošanu vel patīkamāku. Diezgan patīkama izmaiņa no ierastajiem vāciņiem, kuri ir gandrīz identiski un atrodami katrā veikalā, nepievienojot gandrīz nekādu papildus biezumu, tomēr pievienojot nelielu aizsargkārtu pret skrāpējumiem. Pirmo biju lietojis gandrīz gadu, nolietojums praktiski nebija redzams.

Kādam varbūt ir sanācis lietot Slickwraps skinus? Cik esmu lasijis, tad kvalitāte ir švakāka.

piedod, ka ne pa tēmu, bet pirmā bilde ir šausmīga - nekopti pirksti un ķap-ļap uzklāta krāsa :slight_smile:

Bilde bija domāta instagramam, tur izskatijās vel ciešami un citas bildes ar iepriekšējo nebija. Bet tā kā tā nav mana roka, tad īpaši tas neuztrauc. Paldies par novērojumu!
E: Labots, lai nav lieku offtopic.

Šis taču nav skaistumkopšanas forums un nagi nav galvenais :slight_smile: Man lasot pirmo postu vairāk šķita, ka tā autors mums grib tos skinus notirgot un ja tekstā būtu iepīta saite, būtu jāpārnes uz tirdziņa sadaļu :slight_smile:

Virsrakstā jau ir nosaukums, izdomāt kāds varētu būt domēns, ja ir vēlme, nav pārāk grūti. :slight_smile:
Pārdot netaisos, par ‘‘reklāmu’’ arī saņemu lielu - neko. Vēlējos uzzināt vai kāds Latvijā ir pamēģinājis Slickwraps skinus? Un varbūt kādam noder, ja ir vēlme mazliet pasargāt savu ierīci, tomēr šādus katru dienu uz ielām, vismaz man, nav sanācis redzēt. Kā arī pie reizes mazliet papildināt jaunā foruma topiku skaitu.

Viss kārtībā :slight_smile:

nomainīji :smiley:

Izskatās, ka kadrs foto uz pirkstiem uzlīmējis bēšas grīdas krāsas gabalus :lol: