Digitālā mārketinga apmācību meklēšana. Kur?

Sveiki visiem!

Jau kādu laiku interesē apgūt digitālā mārketinga gudrības, taču latviešu valodā trūkst šādu resursu.

Esmu atradis DigiJourney piedāvājumus, taču vēlētos painteresēties vai kāds nav saskāries ar kādu lētāku alternatīvu?

Paldies!

Tu meklē lētāku vai sakarīgu kursu variantu? Es pats savulaik biju pamācījies Digital Journey kursors par Google reklāmām un te aprakstīju savu pieredzi: https://kursors.lv/2017/10/22/ka-es-macijos-google-adwords-pie-digital-journey/

Tāpat nav ne vainas šo apgūt pa tiešo pie Google, Facebook vai izmantojot labi novērtētus kursus no Udemy vai citiem tiešsaistes apmācību servisiem. Būtība jau nemainās un varēsi savā tempā visu mācīties.

1 Like

Pats biju pieteicies šiem kursiem - https://learn.marketmegood.com/ka-uzsakt-biznesu
Ieraudzīju Facebookā kā reklāmu un likās interesanti.

Ko nu varu pateikt par šiem kursiem, interesanti, izglītojoši, bet ja reāli pats neko nedarīsi un nemācīsies, tad labāk tik tiešām izvēlēties kādu Udemy kursu, ja angļu valoda nav šķērslis. Mani uzrunāja tas koncepts, ka lekcijās piedalās divi “influenceri”, kurus biju iepazinis dažādos biznesa inkubatoros un gribēju zināt viņu informācījas pasniegšanas manieri.

Ja esi iesācējs šajā sfērā, tad - go for it, jo kursi ir salīdzinoši lēti, bet ja vēlies kādu ķeksīti priekš CV, šajā kursā nekas nebija minēts par sertifikātu, ko Digital Journey izsniedz.

Atkarībā no Tava vecuma varbūt ir vērts paskatīties https://macibaspieaugusajiem.lv/ (var iegūt profesionālo grādu un tā)

Tur kā reiz ir pieteikšanās un ir kaudze ar digitālo marketingu: https://evide.macibaspieaugusajiem.lv/?search_api_views_fulltext=digit