Dīvainas reklāmas baneru kombinācijas Kursorā

Nupat pie raksta izleca pat 2 šādi baneri:

Atzīstos ka meklējot jaunu multimetru, skatījos arī Banggood. Taču ko banerī nozīmē bildīte pa kreisi, tā arī nesapratu. XXX tēmas netā nav skatītas jau gadiem.

Priecājies, man ķīniešu veikali apmētā ar sejas masku, UV dezinfekciju un bambusa 3slāņaino tualetes papīru reklāmām.

Bildīte pa kreisi to arī apzīmē - bang her good :slight_smile:

1 Like

varbūt tā pa kreisi ir prece, kuru bieži apskatījuši multimetru pircēji? ;)

1 Like

Nuja, būs ielikuši reklāmu serverim parastā vidējā aritmētiskā nerda “komplektu” :smile:

Manuprāt, esmu redzējis, ka kursors izmanto AdSense, bet AdSense gadījumā kompānijas var izmantot arī dinamiskās reklāmas.

Mums starp draugiem ir tāds joks, iedomājies, ka Facebookā pekšņi redzi Wish vai Aliexpress reklāmu, bet tur visi produkti sastāv no straponiem un vibratoriem.

Hint: viņi rāda pircējiem to, ko viņi ir apskatījuši vai pielāgo līdzīgākās preces ^^

1 Like

Jā, dažas reklāmas pozīcijas tiek aizpildītas arī ar AdSense baneriem :slight_smile:

Mhm. Ir manīts ka internetveikalos tētuki uzjautrinās par straponiem u.tml., kuri pēc tam biezā slānī birst ārā arī citos baneros lapās ko ver vaļā viņu pie tā paša pieslēguma sēdošie bērni. Un pēc tam man zvana un jautā, kā no viedā televizora aizvākt šādus banerus :slight_smile: