DIY NAS korpuss

Sveiki. Mani interesē citu cilvēku pieredzi liekot kopā mājas NAS serveri, priekš Datu dublēšanas un multimēdiju straumēšanas.
Šobrīd kompontentes:
Mātesplate : A55-E33 (Gigabyte)
PSU - 750W Half-Modular, (neatceros šobrīd nosaukumu)
Korpuss - Par lielu priekš manis paredzētā NAS.

[i][u]Man jautājums visiem vai kāds var ieteikt, kādu neliela izmēra microATX korpusu vai vēl labāk kādu mITX korpusu kurš atbalsta mATX… [/i][/u]

Un iespējams kādi ieteikumi HDD izvēlei. Esmu dzirdējis, ka RED sērijas specializētie NAS diski esot labi un ilgi kalpojot. Interesē droši vien 2 diski pa 2-4TB.
Sistēma tiks izmantota, kā jau minēju tikai informācijas dublēšanai un VIDEO/Bilžu straumēšanai.

vai tiešām nevēlies paņemt jau gatavu risinājumu, kaut lietotu? tavs risinājums vispār bezpriģelis. pašam stāv oldskūls, ar diviem, parastiem, diskiem spogulī, kuri izslēdzas pēc 20min idlē. šodien tāda kaste izmaksātu zem 40eur. un vispār, priekš kam tev 750w baroklis? 300w jau būtu ar krietni atliektiem galiem.

Tas kas augstāk ir sarakstīts ir tas kas ir mājās.
Mājas dators vairs netiek izmantots līdz ar to negribu, lai stāv nelietderīgi viņa vairs un domāju izmēģināt, kā NAS…
Jā gatavs pat lietots 200-250 eiro manām vajadzībām + cietie diski.
Par to naudu atradīšu kasti un uztaisīšu, kādu vēlos… Sistēmas installācija nebūs problēmas un plus tas ir neliels projekts brīvajam laikam.

Barokli protams pameklēšu kādu citu, iespējams lietotu, lai būtu klusāks un mazāk tērētu elektrību… OFCOURSE…

Jautājums bija vai kāds var ieteikt, kādu korpusu priekš mātesplates…

Prasību ziņā, man nepieciešams saslēgt vairāk kā vienu ierīci, kā PLEX Serveri, KODI un SMART TV izmantošanai. Protams, datu backups pie reizes no visām pieejamajām iekārtām…
Un to ir daudz, jo nedzīvoju viens.

laikam jau MSI, nav tādas Gigabytes.

Chieftec Game Cube vai Kolink Satellite Tower?

Jā atvainojos. Piemirsās ražotājs. Heh.
Liels paldies izpētīšu un padošu ziņu, varbūt kādam arī interesēs… :blush: